„Mąż do wynajęcia”. Kobiety zainteresowały się usługą, która tylko brzmi kontrowersyjnie

Czasy są niewątpliwie ciężkie i przy ciągle rosnących cenach ludzie szukają dodatkowego zarobku. Pewna kobieta z Wielkiej Brytanii stwierdziła, że będzie wynajmować swojego męża, który posiada szczególne zdolności. Zainteresowanie okazało się ogromne.

Wynajmuje swojego męża innym kobietom

Wynajmuje swojego męża innym kobietom Źródło: Adobe Stock, Twitter

dycas6v

Koszty życia wzrosły obecnie również w Wielkiej Brytanii i ludzie radzą sobie, jak mogą. Laura Younger z miejscowości Bletchley słuchając podcastu, wpadła na pomysł na biznes, dzięki któremu ma dodatkowe pieniądze. Postanowiła wynajmować swojego męża. 

Wynajmuje męża innym kobietom, by załatać domowy budżet

41-letni James Younger był wcześniej stróżem nocnym w magazynie, lecz jakiś czas temu został zmuszony do porzucenia swojej pracy. Wszystko dlatego, że jego żona potrzebowała pomocy w opiece nad trojgiem dzieci, z czego dwoje jest autystycznych. Ta sytuacja bardzo uszczupliła ich budżet, który trzeba było jakoś załatać. Kobieta ruszyła wtedy ze stroną internetową o nazwie „Wynajmij mojego zręcznego męża”, którą promowała również na Facebooku oraz w specjalnej aplikacji. Okazało się, że mężczyzna ma niezwykłą smykałkę do drobnych prac remontowych. Nie ma takiej rzeczy, której nie potrafi zrobić. 

„Ludzie są naprawdę zainteresowani. Zdarzyło się, że niektórzy źle to odebrali i myśleli, że zatrudniam Jamesa do czegoś zupełnie innego! Nawet w kryzysie nie planuję tego robić! Jednak większość ludzi uważa, że ​​to świetne. Mówią, że czasami trudno jest skłonić fachowców do wyceniania drobnych prac, ponieważ nie są ich wykonywaniem w ogóle zainteresowani. Czasami szybciej i łatwiej jest skłonić kogoś do wykonania pracy, na którą czekaliśmy od naszych mężów przez całe życie” – stwierdziła Laura Younger na łamach „The Solar”. 

dycas6v

 Ile kosztuje wynajem takiej złotej rączki?

„Wynajem kosztuje średnio około 35 funtów (190 zł – przyp.red.) za dom i żadna praca nie jest zbyt mała. Może to być przymocowanie telewizora do ściany, zamontowanie rolety czy pomalowanie płotu. Chcemy ograniczyć opłaty do minimum i być szczerymi wobec ludzi. Wiemy, jak to jest mieć ograniczony budżet, dlatego oferujemy zniżki osobom niepełnosprawnym, osobom z kredytami i osobom powyżej 65. roku życia” – dodała kobieta. 

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Sprawdzone sposoby na tani remont. Tak odświeżysz każde pomieszczenie

dycas6v

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment