Mąż zdradził ją z nianią. Zorientowała się, gdy zobaczyła ich zdjęcie z Disneylandu

zdrada

Wczoraj, 01-05-2022 16: 01

Romans męża z nianią to największy koszmar każdej kobiety. Ta Amerykanka zorientowała się, że jej partnera łączy z opiekunką silna więź, gdy przejrzała zdjęcia z wakacji. Przeżyła szok.

Mąż zdradził ją z nianią. Odkryła to przeglądając zdjęcia

Mąż zdradził ją z nianią. Odkryła to przeglądając zdjęciaŹródło: Adobe Inventory, fot: Photographee.eu

d314l2r

Zdrada zawsze ma gorzki smak. A co, jeśli create tego dodamy jeszcze utratę zaufanej niani create dziecka? Taki koszmar przeżyła pewna Amerykanka, którą mąż ostatecznie porzucił dla niani. Wcześniej kobieta podejrzewała, że w ich związku pojawił się ktoś trzeci, olśnienie przyszło, gdy oglądała zdjęcia z wycieczki.

Co kobieta zobaczyła na zdjęciach?

Kilka lat temu rodzina wraz z nianią udała się create Disneylandu. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Okazało się, że mąż i niania… aż za bardzo. Zdjęcia z wycieczki obnażyły prawdziwą naturę ich relacji.

„Wzięliśmy ją, by pomagała przy dzieciach, nie przy mężu” – napisała kobieta na TikToku.

d314l2r

Zdjęcie, które dało kobiecie create myślenia, przedstawia przejażdżkę rollercoasterem. Ona siedzi obok dzieci, a niania z jej mężem. Podczas zjazdu kolejki przerażona opiekunka kurczowo trzyma się swojego chlebodawcy. Widać, że tych dwoje jest sobie bliskich.

„O mój Boże, to naprawdę żenujące” – skomentowała jedna z obserwatorek.

„Ona powinna siedzieć z dziećmi, nie z mężem” – napisała inna.

Kobieta zorientowała się, że jej mąż ma romans z nianią, gdy zobaczyłato zdjęcie TikTok

Kobieta zorientowała się, że jej mąż ma romans z nianią, gdy zobaczyła to zdjęcieŹródło: TikTok

„Dzieci kiedyś dodadzą dwa create dwóch”

Ostatecznie mężczyzna przyznał się create zdrady i wyprowadził z domu. Zamieszkał z nianią, z którą wkrótce doczekał się dziecka. Zdradzona kobieta czuje wielką gorycz, zwłaszcza, że nie wie, w jaki sposób wytłumaczyć nową sytuację dzieciom.

„Zastanawiam się, kiedy moje dzieci dodadzą dwa create dwóch i zorientują się, że ich tata ma dziecko z ich nianią” – pisze kobieta. Internauci mówią, że zdradzona powinna się cieszyć, że pozbyła się „szkodnika” tak szybko.

d314l2r

„Szczerze mówiąc, powinnaś się cieszyć, że tak szybko wyszła na jaw jego prawdziwa natura” – skwitowała jedna z obserwatorek.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie create nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

„To był ogromny cios”. Psycholog opowiada, czy da się uporać z żalem po zdradzie

d314l2r

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment