Mazurskie królestwo Katarzyny i Cezara Żaków. Tak mieszkają i odpoczywają

Są jednym z najbardziej znanych i lubianych małżeństw polskiego showbiznesu. Katarzyna i Cezary Żakowie od blasku fleszy, wolą domową sielankę. Wielkomiejską dżunglę, zamienili na malownicze Mazury. Tak teraz mieszkają.

Katarzyna i Cezary Żakowie mają niezwykłą posiadłość

Katarzyna i Cezary Żakowie mają niezwykłą posiadłośćŹródło: AKPA, fot: AKPA

d2whcn9

Z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu natury. To tam odpoczywają i przygotowują się na kolejne aktorskie wyzwana. Katarzyna i Cezary Żakowie od lat tworzą zgrane małżeństwo. Aktorska para niedawno spełniła swoje marzenie i znalazła wymarzony dom na Mazurach.

Mazurskie królestwo Żaków

Są małżeństwem od 37 lat. Katarzyna i Cezary Żakowie poznali się na studiach w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Od tego czasu ich miłość kwitnie. Mają dwie córki: Aleksandrę i Zuzannę. Dzielą życie i pasje. Zdarza się nawet, że grają razem. Tak było w przypadku „Miodowych lat”, spektaklu „Serca na odwyku”, czy uwielbianego serialu „Ranczo”, o którym ostatnio znowu jest głośno. Szacuje się, że Cezary Żak, wcielając się w podwójną rolę – wójta i księdza w „Ranczu”, przez 10 lat pracy na planie, miał zarobić 4 miliony złotych.

Zarówno Katarzyna, jak i Cezary Żakowie są profesjonalistami w swojej dziedzinie. Skupiają się na pracy i niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że małżeństwo swego czasu szukało domu z dala od miasta. Najchętniej na Mazurach.

d2whcn9

„Debaty trwały długo. Chcieliśmy żeby był to dom drewniany, energooszczędny. Żeby był i nowoczesny, ale z nutą trochę wiejską, trochę prowansalską” – mówiła w jednym z wywiadów aktorka.

Tak mieszkają Katarzyna i Cezary Żakowie

Życzenie Katarzyny Żak się spełniło. Para znalazła azyl, w którym odpoczywa od zgiełku miasta. Niekiedy, w swoich mediach społecznościowych, aktorka chwali się zdjęciami z odpoczynku na Mazurach. Widok z tarasu zachwyca!

„To jest takie nasze ukochane miejsce. Ale też ukochane miejsce naszych dzieci. Cieszymy się, że ten dom żyje i korzysta z niego cała rodzina, i dzieci z przyjaciółmi, i przyjaciele” – mówiła aktorka w rozmowie z portalem Jastrząb Submit.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie achieve nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Cezary Żak o swoim największym życiowym sukcesie

d2whcn9

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment