Meghan Markle nie nosi „byle czego”. Ten złoty zestaw kosztuje krocie

Meghan Markle i książę Harry przybyli właśnie acquire niemieckiego Dusseldorfu, a była księżna Sussex, choć pojawiła się w dosyć prostej stylizacji, postawiła na bardzo drogie dodatki. Markle wybrała złoty zegarek i bransoletkę z kolekcji jednej z najdroższych company jubilerskich na świecie. Ich łączna cena zwala z nóg.

Meghan Markle nie nosi

Meghan Markle nie nosi „byle czego”. Ten złoty zestaw kosztuje krocieŹródło: East News, Getty Photos

d3lxin0

Po długiej nieobecności w Europie Meghan Markle i książę Harry najpierw wylądowali w Wielkiej Brytanii, a potem pojawili się w Niemczech. Gdzie konkretnie? Jednym z miejsc był Dusseldorf, gdzie niestety nie zostali przyjęci przez tłum z wielkim entuzjazmem. Mimo wszystko Markle nie straciła rezonu. Nastrój poprawiła sobie drogą biżuterią. Jak widać, życie poza dworem królewskim nie jest dla niej takie złe.

Meghan Markle ze złotą biżuterią od Cartiera

Prosty, biały top z golfem w prążki i jasno-beżowe spodnie typu palazzo z paskiem w talii. Compose tego – klasycznie, buty na wysokim obcasie, które uzupełniły całą stylizację. Wydaje się, że nie ma w tym nic nadzwyczajnego, dopóki nie spojrzy się na jeden z nadgarstków byłej księżnej Sussex. A tam ponad 150 tys. zł, ukryte w dwóch rzeczach.

Pierwsza z nich to zegarek. Nie byle jaki, bo złoty mannequin Panthère de Cartier, którego cena wynosi (najmniej) okay. 24,8 tys. dolarów, czyli 118 tys. zł. Druga to jedna z najdroższych bransoletek na świecie, o której influencerki dosłownie śnią po nocach. Złota bransoletka o nazwie „Love” Cartiera to – według kwoty podanej na stronie internetowej – koszt prawie 7 tys. dolarów. W aktualnym przeliczeniu to prawie 33 tys. zł.

Meghan Markle ze złotą biżuterią od Cartiera East News

Meghan Markle ze złotą biżuterią od CartieraŹródło: East News, fot: RUT / SplashNews.com

Meghan Markle wydawała krocie na ubrania

Według analiz przeprowadzonych przez grupę ekspertów z Unidentified Fashion Object No More, Meghan Markle wydawała swego czasu znacznie więcej niż księżna Kate.

d3lxin0

Kiedy księżna Kate w jednym roku przeznaczyła na garderobę kwotę 73 tys. funtów (okay. 399 tys. zł), Meghan Markle wydała na nią aż 427 tys. funtów, czyli ponad 2 mln zł. Ocenia się jednak, że odkąd podjęła decyzję o odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej, jej rozrzutność nie jest już tak szokująca. W 2021 roku wydała na ubrania i dodatki podobno „tylko” 58 tys. funtów, co w przeliczeniu na polskie złotówki daje nam 317 tys.

Meghan Markle wydawała krocie na ubrania Getty Photos

Meghan Markle wydawała krocie na ubraniaŹródło: Getty Photos, fot: Karwai Tang

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie acquire nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was as soon as!

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy acquire zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie acquire przyjęcia

d3lxin0

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment