Mena Suvari była gwiazdą „American Class”. Associate zmuszał ją do trójkątów

Mena Suvari zdobyła ogromną popularność dzięki roli w, kultowym dziś, filmie „American Class”. Karierę w display-biznesie rozpoczęła, gdy miała zaledwie 13 lat. W 2021 roku wydała wspomnienia, a na jaw wyszły wstrząsające fakty z jej życia. Opowiedziała o nich również w wywiadzie dla „The Guardian”.

Mena Suvari rozlicza się z traumatyczną przeszłością

Mena Suvari rozlicza się z traumatyczną przeszłościąŹródło: Getty Photos

d216a0b

Mimo wielkiego sukcesu „American Class” Mena nie zrobiła wielkiej kariery. Choć pozowała do zdjęć z uśmiechem na ustach, mierzyła się z wielką traumą. Jak zdradza w wydanej w 2021 roku książce pt. „The Geate Peace”, w wieku 12 lat została zgwałcona przez kolegę brata. Miesiącami była molestowana. W tym samym czasie rodzice zaczęli wysyłać ją na castingi wymagające od młodziutkiej dziewczyny ogromnego wysiłku emocjonalnego. Koiła flow narkotykami. Gdy zaczęła brać, nie miała nawet 15 lat.

Brała narkotyki, by uśmierzyć ból

„Moje dni mijały przy szalonej mieszance metamfetaminy i marihuany. Zażywałam narkotyki, żeby uśmierzyć ból. To był mój sposób na oderwanie się od piekła mojej egzystencji i przetrwanie” – pisze.

Mena Suvari w Getty Photos

Mena Suvari w „American Class”
Źródło: Getty Photos, fot: 1999 CBS Photo Archive

Mieszkała już wówczas sama w Nowym Jorku. Podpisała kontrakt z agencją modelek. Spotykała się z dużo starszymi mężczyznami, którym w ogóle nie przeszkadzało, że Mena nie skończyła jeszcze 16 lat. „Nie było nikogo, kto mi powiedział: To nie jest w porządku, ta osoba nie powinna tego z tobą robić. Myślę, że byłam zdesperowana. Czułam się zupełnie bezradna i pozbawiona nadziei” – wyznaje w książce.

Zmuszał ją do seksu

Najbardziej traumatyczny z jej związków był ten z dużo starszym inżynierem oświetlenia. Suvari wyznaje, że mężczyzna zmuszał ją do brutalnego seksu. Pewnego dnia trafiła nawet do szpitala z obrażeniami miejsc intymnych. Aktorka pod jego wpływem brała też udział w trójkątach, do których miała szukać kandydatek. „Nie byłam kochana. Byłam tylko ciałem, pojemnikiem na jego pragnienia” – twierdzi Mena.

d216a0b

W 2000 roku aktorka wyszła za starszego o 17 lat Roberta Brinkmana. Małżeństwo przetrwało zaledwie 5 lat. Suvari nie mogła liczyć na ambitne role, jej kariera stanęła w miejscu.

W 2016 roku aktorka zdecydowała się na terapię. Zrozumiała, że tylko w ten sposób może walczyć z demonami przeszłości.

„Prawie całe życie trwałam w poczuciu wstydu, obrzydzenia, zaprzeczenia temu, co mi się przydarzyło, na co pozwoliłam i czego byłam częścią. Aż pewnego dnia przestałam. Przestałam uciekać i spojrzałam na siebie. Spojrzałam na ból i zobaczyłam, że jestem gotowa zostawić to wszystko za sobą” – wyznała.

Drogie użytkowniczki, mamy dla Modified into as soon as otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki AVA Laboratorium. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Doda wraca z nową płytą po 10 latach. „Miałam myśli samobójcze”

d216a0b

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment