Mężczyźni nie chcą się z nią umawiać, przez jej mięśnie. Pokazała im, co o tym myśli

Kobiety pracujące ciężko na siłowni nad swoją sylwetką spotykają się z wieloma opiniami na temat swojego ciała. Część komentarzy pochodzących z ust innych mężczyzn jest pochlebna, ale wciąż zdarzają się oceniające wypowiedzi. O tym, jak mężczyźni reagują na umięśnione kobiety, przekonała się Hunter, tiktokerka, która na co dzień podnosi ciężary.

Hunter nie przejmuje się opiniami innych

Hunter nie przejmuje się opiniami innych Źródło: TikTok

d3rvjvb

Profil Hunter na TikToku jest niezwykle popularny. Kobieta pokazuje na nim efekty swoich morderczych treningów. Jest znana z imponujących mięśni i zdrowego podejścia do własnego ciała. Internauci doceniają to, jak mówi o ciałopozytywności. Niedawno Hunter poruszyła dość kontrowersyjny temat. Opowiedziała o tym, jak mężczyźni wypowiadają się na temat jej figury.

Powiedziała, co mężczyźni mówią o jej ciele

Hunter bez ogródek przyznała, co usłyszała od facetów, z którymi umawiała się na randki. Większość z nich twierdziła, że jest ładna, ale „nie lubią umięśnionych dziewczyn”. Sportsmenka zareagowała na komentarze w bardzo wymowny sposób.

Zrobiła smutną minę i połączyła palce w kształt serca. Następie je odłączyła, udając, że jej uczucia są urażone. Na koniec wideo napięła mięśnie, uśmiechnęła się i przyznała, że nie przejmuje się niepochlebnymi opiniami.

d3rvjvb

„To tylko brak pewności siebie i lenistwo”

Do tej pory wideo obejrzało niemal pięć milionów osób. Internauci są zachwyceni jej postawą. Uznali, że influencerka ma świetny wpływ na obserwatorów i jest niezwykle inspirująca. Napisali w komentarzach pod nagraniem, że ci, którzy oceniają Hunter, najprawdopodobniej czują się onieśmieleni jej sylwetką i sportowymi osiągnięciami.

„Mój były nie pozwalał mi ćwiczyć, bo nie chciał, żebym była większa od niego…. Nie martw się, to tylko brak pewności siebie i lenistwo”, „Oni po prostu nie chcą silniejszych dziewczyn od siebie”, „Nie czują się wystarczająco męscy. Gdy patrzą na ciebie, mają kompleksy” – czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Ćwicz w domu z Calypso: jędrne pośladki

d3rvjvb

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment