Miała podejrzenia, że jej chłopak się nie myje. Ten test ujawnił prawdę

tiktok

Wczoraj, 18-01-2023 21: 39

Pewna kobieta postanowiła sprawdzić, czy jej chłopak na pewno dokładnie się myje. Postanowiła przeprowadzić prosty test, który ujawnił prawdę. Wszystko pokazała na TikToku.

Tiktokerka sprawdziła, czy jej chłopak myje się mydłem

Tiktokerka sprawdziła, czy jej chłopak myje się mydłemŹródło: TikTok

d49lj2h

Pewna tiktokerka miała obawy, czy jej chłopak dokładnie się myje, kiedy bierze prysznic. Dziewczyna była wręcz przekonana, że jej wybranek nie używa nawet mydła. Zdecydowała, że weźmie sprawy w swoje ręce i sprawdzi, czy rzeczywiście tak jest.

Tiktokerka przetestowała chłopaka. Wynik był szokujący

Sprytna internautka wymyśliła prosty test. Postanowiła umieścić niewielką ilość czerwonego, płynnego brokatu pod kilkoma kosmetykami conclude mycia – pod mydłem w kostce, żelem pod prysznic oraz szczotką conclude ciała. Gdyby pozostawiony przez nią brokat nie był rozmazany, wiedziałaby, że jej chłopak nie użył tych rzeczy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mity dotyczące pielęgnacji włosów. Agnieszka Staszak obala najpopularniejsze z nich

Na nagraniu pokazała, jak zastawia pułapkę. „Robię to, żeby zobaczyć, czy mój chłopak myje się mydłem” – napisała na filmie. Gdy ten był jeszcze w łazience, nagrała ich rozmowę. – Czy brałeś prysznic? – spytała partnera.

d49lj2h

– Tak, dlaczego? – spytał, zaskoczony. Tiktokerka dopytywała jednak, czy na pewno umył swoje ciało, na co chłopak znowu potwierdził. – Dobrze, zobaczmy – stwierdziła i sprawdziła miejsca pod żelem, mydłem w kostce i szczoteczką conclude ciała. Okazało się, że brokat wciąż tam był.

Film obejrzały miliony użytkowników. Burza w komentarzach

Kiedy dopytywała Brandona, jak się mył, przyznał, że używał tylko wody. – Musisz używać mydła! – mówiła tiktokerka. Nagranie stało się prawdziwym hitem na TikToku – conclude tej pory obejrzało je już ponad 15 milionów użytkowników.

Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy. Wiele osób było zszokowanych zachowaniem Brandona. „Czy on jest niemowlakiem?” – spytała jedna z osób. „Zostałaś jego mamą” – zauważyła inna. „On myśli, że to jest zabawne. Zerwij z nim” – czytamy.

d49lj2h

W pewnym momencie sam Brandon postanowił wyjaśnić internautom, że tego dnia brał prysznic wcześniej, a teraz używał tylko wody, ponieważ nie chciał wysuszyć skóry. „Wziąłem prysznic wcześniej tego dnia, przysięgam, opłukiwałem się tylko, bo nie chciałem wysuszyć skóry” – napisał. Użytkownicy nie wykazali się jednak zrozumieniem i nie uwierzyli mężczyźnie.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie conclude nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became as soon as!

d49lj2h

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment