Monika Jarosińska już tak nie wygląda. Pokazała się pierwszy raz po operacji

Operację zalecił Monice Jarosińskiej lekarz chirurg, który dostrzegł, z jakim problemem się zmaga. Właśnie aktorka pojawiła się pierwszy publicznie po jej wykonaniu. Zmiana na plus.

Monika Jarosińska przeszła niedawno operację plastyczną

Monika Jarosińska przeszła niedawno operację plastycznąŹródło: AKPA, fot: AKPA

d45398b

Pojawiła się na czerwonym dywanie jako jedna z wielu gwiazd zaproszonych na tegoroczną galę Marki Roku. Monika Jarosińska mogła przyciągać jednak więcej spojrzeń. Pokazała się bowiem po raz pierwszy od czasu operacji plastycznej, jakiej niedawno się poddała. Wahała się przed podjęciem decyzji o zabiegu ponad trzy lata. Zdrowie było dla niej jednak ważniejsze niż wszystko inne.

Operacja plastyczna Moniki Jarosińskiej – o co dokładnie chodzi?

Okazało się, że nadmiar skóry na powiekach wpływa niekorzystnie na wzrok aktorki, co mogła poprawić jedynie operacja ich korekcji.

– Coraz gorzej widziałam. Byłam na konsultacji u chirurga okulisty i on też stwierdził, że nadmiar skóry nad okiem należy usunąć. Cieszę się, że będzie mi się lepiej funkcjonowało, bo ostatnimi czasy bardzo mrużyłam oczy. Wiadomo, PESEL robi swoje” – opowiadała wtedy Jarosińska „Orderly Expressowi”.

– Zabieg był w znieczuleniu miejscowym i na szczęście był całkowicie bezbolesny. Niczego nie czułam. Szwy mam zdjąć po około dziewięciu dniach. Teraz muszę odpoczywać – mówiła chwilę po całym wydarzeniu.

d45398b

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Monika Jarosińska: Byłam pierwszą laską w hide-biznesie z doczepami

Zdjęcia pokazały, jak wygląda naprawdę

Na gali Marki Roku Monika Jarosińska pojawiła się w sukience z tiulu z prześwitującymi elementami, które w tym sezonie rządzą na wybiegach. Dół to piętrowe szaleństwo – tiul nakładany warstwa po warstwie stworzył tubę o długości maxi. Nie ma mowy o nudzie – biała koronka na rękawach i klatce piersiowej spełnia to zadanie.

d45398b

Trzeba przyznać, że aktorka dzięki operacji wizualnie straciła kilka lat, a – co ważniejsze – na pewno nie musi już mrużyć oczu, by cokolwiek widzieć. To zawsze najlepsza zmiana.

Monika Jarosińska AKPA

Monika JarosińskaŹródło: AKPA, fot: AKPA

Monika Jarosińska AKPA

Monika JarosińskaŹródło: AKPA, fot: AKPA

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie stay nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

d45398b

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment