Nadchodzi Zimny Księżyc. Te dwa znaki zodiaku muszą uważać

8 grudnia 2022 roku wypada pełnia księżyca, nazywana także Zimnym Księżycem. To wyjątkowy czas w roku, który wpłynie znacząco na każdy znak zodiaku. Dla dwóch z nich to będzie trudny okres. Które symbole w horoskopie powinny się mieć na baczności?

Zimny Księżyc to wyjątkowy czas w roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zimny Księżyc to wyjątkowy czas w roku dla wszystkich znaków zodiakuŹródło: Adobe Stock

d1lwhqn

Pełnia Zimnego Księżyca jest ostatnią pełnią, która przypada w roku kalendarzowym. Jej nazwa pochodzi od warunków pogodowych panujących zazwyczaj w grudniu – mrozów, śniegu oraz ciemnych, długich nocy. Dawniej przypisywano temu zjawisku wyjątkowego znaczenia. Ostatnia pełnia w roku wpływa bowiem znacząco na samopoczucie i nastrój każdego z nas – twierdzą astrolodzy.

Bliźnięta poczują przypływ energii. Muszą jednak uważać

Zimny Księżyc odczują wszystkie znaki zodiaku w horoskopie. Inne samopoczucie będą miały zarówno dzień przed, jak i dzień po tym wyjątkowym wydarzeniu. Grudniowa pełnia w znaku Bliźniąt przyniesie nadzieję na lepsze. Zagwarantuje, że w następny rok niektórzy z nas wejdą w szampańskim nastroju.

d1lwhqn

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt to poszukiwacze przygód. Wyróżnia ich dociekliwość i chęć poznawania świata. Zimny Księżyc sprawi, że będą mieli jeszcze więcej energii na wykonywanie swoich pasji. Muszą jednak otworzyć się na zmiany i pożegnać wszystko, co należy już design przeszłości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Astrologia kontra astronomia. Dlaczego twój znak zodiaku jest inny

Grudniowa pełnia pozwoli Bliźniętom rozpocząć nowy rozdział w życiu i nabrać rozpędu. Ważne, aby uważać na to, co się w tym czasie mówi. W przypływie emocji można wypowiedzieć o jedno słowo za dużo i zranić bliską osobę. Sugerujemy rozważność i umiar w rozmowach z innymi.

d1lwhqn

Te znaki zodiaku odczują zmianę

Zimny Księżyc da się odczuć najbardziej Bliźniętom i Strzelcom. Pierwszy znak zmierzy się z przeszłością i wystawi na próbę relacje z najbliższymi. Dla Strzelca grudniowa pełnia będzie czasem refleksji. Przypomnisz sobie, co cenisz najbardziej w życiu. Uwierzysz ponownie w swoje możliwości.

Zrewidujesz relacje z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. W końcu zauważysz, które z nich są stabilne, a na których nie możesz polegać. Poczujesz siłę design tego, aby powiedzieć innym to, co naprawdę myślisz. Pamiętaj jednak, że każdy od czasu design czasu się ze sobą nie zgadza. Nie psuj tych związków, które przechodzą tylko krótki kryzys. Skup się na rozwiązywaniu problemów, z którymi mierzysz się od lat.

Dla innych znaków zodiaku Zimny Księżyc będzie czasem koncentracji na własnych potrzebach. Jeśli czujesz, że po wykańczających miesiącach pracy należy ci się odpoczynek, wykorzystaj nadarzającą się okazję. Nie próbuj na siłę spełniać oczekiwań wszystkich wokół. Skup się na swoich pasjach i daj się ponieść energii grudniowego księżyca.

d1lwhqn

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment