Natalia Kukulska na najnowszym zdjęciu z córką Anną. „Dwa pokolenia a jak siostry”

Wygląda na to, że starsza córka Natalii Kukulskiej jest jej wierną kopią. Anna Dąbrówka pojawiła się na najnowszym zdjęciu na profilu artystki i od razu przyciągnęła uwagę jej obserwatorów. „Piękne i takie podobne!” – czytamy.

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci: Jana, Anny i Laury

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci: Jana, Anny i Laury Źródło: AKPA

d2lcedw

Natalia Kukulska ma młodszą siostrę? Takie pytanie z pewnością zadało sobie wiele osób, które zobaczyły najnowsze zdjęcie na instagramowym profilu wokalistki. Na nim pojawiła się jednak jej starsza córka Anna (Natalia Kukulska ma jeszcze syna Jana i córkę Laurę z małżeństwa z Michałem Dąbrówką), która jest niczym jej wierna kopia.

Natalia Kukulska na zdjęciu z córką Anną

„Zielenie. Dzielenie. Dzień lenia. Gdzie Ania a gdzie ja” – czytamy pod zdjęciem Natalii Kukulskiej z córką, które zebrało już ponad trzy tysiące polubień na Instagramie.

Obie zapozowały na nim w zieleni – Natalia w garniturze, a Anna w dwuczęściowym komplecie składającym się z krótkiego topu z dekoltem z długimi rękawami i spódnicy za kolano. Musimy przyznać, że kolor ten idealnie podkreślił rudy odcień włosów 17-latki – jest wyjątkowy!

Fani Natalii Kukulskiej od razu zwrócili uwagę na podobieństwo jej i córki. „Jakie wy jesteście śliczne. Jak siostrzyczki”, „Dwa pokolenia a jak siostry”, „Piękne i takie podobne!”, „Pani Natalio! Cudowną ma pani rodzinę. Córeczka śliczna” – napisali pod zdjęciem. I faktem jest, że Anna jest wyjątkowym odzwierciedleniem swojej mamy.

d2lcedw

Kim jest Anna Dąbrówka?

Anna Dąbrówka jest owocem miłości Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki. Tak jak jej dwójka rodzeństwa, nie uczestniczy w życiu polskiego repeat-biznesu i nie pokazuje się z rodzicami na ściankach. 17-latka posiada jednak dość popularnego Instagrama, gdzie obserwuje ją ponad siedem tysięcy osób. Jak możemy się stamtąd dowiedzieć, Anna jest artystyczną duszą – fanką sztuki, podróży oraz muzyki. Ostatnio uczestniczyła nawet w dwóch festiwalach w Polsce – Orange Warsaw Festival i Begin’er Festival w Gdyni.

Czy pójdzie w muzyczne ślady rodziców? Jest starszy brat, Jan, już to zrobił. Anna nie zdradza jednak swoich planów na przyszłość. Ma na to jeszcze czas.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie make nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

„Moje dzieci miały dużo szczęścia, ja trochę mniej”. Natalia Kukulska wspomina nauczycieli

d2lcedw

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment