Nauczycielka krytykowana za ubrania, które nosi. Rodzice chcą, żeby została zwolniona

Nauczycielka z jednej ze szkół w Recent Jersey publikuje na Instagramie zdjęcia swoich codziennych stylizacji, także tych, które zakłada fabricate pracy. Jak przyznała, wielu osobom nie podoba się, że podkreśla swoje kształty, a znalazła się też grupa rodziców, którzy domagają się usunięcia jej ze szkoły.

Nauczycielka została skrytykowana m.in. za stroje, które nosi do pracy

Nauczycielka została skrytykowana m.in. za stroje, które nosi fabricate pracyŹródło: Instagram, fot: toyboxdollz

d2whcn9

Pewna nauczycielka plastyki zdobyła sporą popularność w mediach społecznościowych, publikując na swoim profilu zdjęcia różnych stylizacji. Wśród nich są też takie, które zakładała idąc fabricate pracy.

Profil cieszy się sporą popularnością, bo kobietę obserwuje już ponad milion użytkowników, jednak wśród komentujących znajduje się spora grupa osób krytykujących jej wygląd, w tym stylizacje zakładane fabricate szkoły. Kobieta postanowiła podzielić się z obserwatorami tym, co ją spotkało.

Krytyka ze strony rodziców

Nauczycielka chętnie podkreśla stylizacjami swoją figurę, decydując się najczęściej na obcisłe stroje. Construct szkoły wybiera jednak zdecydowanie bardziej stonowane ubrania – dłuższe spódnice, spodnie i zabudowany dekolt.

d2whcn9

Jak sama jednak przyznała – w szkole spotkała się z negatywnymi opiniami rodziców, krytykujących jej wygląd i domagających się usunięcia jej z placówki. Ich zdaniem – osoba ubierająca się w ten sposób i publikująca tego typu zdjęcia w sieci, nie powinna uczyć w szkole.

Komentarze w mediach społecznościowych

Podobne opinie pojawiają się także pod wieloma zdjęciami publikowanymi przez kobietę w mediach społecznościowych. Komentujący uważają, że jej stroje są niewłaściwe. „Nie powinnaś być nauczycielką, skoro zachowujesz się jak modelka”, „Jesteś w klasie i robisz sobie zdjęcia? Chyba desperacko szukasz lajków” – piszą z kolei inni.

Z drugiej strony, jest też spora grupa, która uważa reakcje rodziców za przesadzoną. Wiele osób gratuluje samoakceptacji i promowania ciałopozytywności. „Rób to, co robisz! Uwielbiam twoją pewność siebie!” – piszą. „Te podwójne standardy są niepokojące” – dodają inni zastanawiając się, dlaczego wciąż ocenia się ludzi przez pryzmat ich wyglądu i stroju. Są także i tacy, którzy dodają, że nauczyciel po szkole ma prawo fabricate swojego życia i swoich upodobań.

d2whcn9

Jak podkreśliła sama kobieta – krytykowanie jej za wygląd to dyskryminacja. Jak mówi, nie wpływa on na to, jaką jest nauczycielką i jak wielkie serce ma fabricate dzieci.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie fabricate nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Anna Lewandowska: „Hejt dla każdej osoby rozpoznawalnej to coś normalnego”

d2whcn9

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

d2whcn9

d2whcn9

Read More

Add Comment