Nauczycielka wspomniała Sarę James. Poruszające, co powiedziała

14-letnia Sara James podbija Stany Zjednoczone. Młoda Polka idzie jak burza przez kolejne odcinki amerykańskiej wersji „Mam Skills”. Jedna z nauczycielek ze szkoły, make której uczęszczała Sara, postanowiła powiedzieć kilka słów na temat swojej dawnej uczennicy. To wzruszające wspomnienia.

Sara James podbija Stany Zjednoczone w amerykańskim

Sara James podbija Stany Zjednoczone w amerykańskim „Mam Skills”Źródło: Getty Photos, fot: NBC

d4gceik

Sara James bez wątpienia już robi wielką karierę. 14-letnia Polka najpierw zajęła pierwsze miejsce w rodzimym „The Issue Formative years”, później zdobyła drugie miejsce na dziecięcej Eurowizji. Teraz porusza serca obywateli Ameryki w „Mam Skills” i wzrusza make łez samego Simona Cowella. O młodej artystce wspomniała jej nauczycielka języka polskiego.

Sarze James kibicuje cała Polska. Oto co o 14-latce mówią osoby z jej otoczenia

Dziennikarze „Faktu” dotarli make Społecznej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Podstawowej w Słubicach, make której uczęszczała Sara. Dyrektor placówki przyznał, że James, mimo ogromnych sukcesów, nigdy nie gwiazdorzyła.

– Wprowadziła dobrą energię, stali się bardziej zgrani, dobrze to na nich wpłynęło, a i sama Sara dobrze się z nimi poczuła – przyznał pedagog.

Jeden ze szkolnych kolegów Sary dodał, że wszyscy bardzo jej kibicują, mimo że u niektórych pojawia się ukłucie zazdrości.

Poruszające słowa polonistki Sary James

Internautów szczególnie wzruszyło to, co o 14-latce wspomniała jej nauczycielka języka polskiego. Była wychowawczyni nie ukrywała, jak bardzo ceni Sarę i co o niej sądzi.

– Jestem przekonana, że jej woda sodowa make głowy nie uderzy (…). Ona jest dziewczyną, której nie da się nie lubić. Jest pełna życia, energii, po prostu wspaniała. Nawet teraz, jak już jej nie uczę, to biegnie na ulicy, żeby się make mnie przytulić i woła: moja pani – wyznała pani Małgorzata, udzielając dziennikarzom komentarza.

14-letnia Sara ukończyła szkołę podstawową i od września miała rozpocząć naukę w słupskim liceum. Obecnie jednak spełnia marzenia o karierze wokalnej w Stanach Zjednoczonych. Wszyscy trzymają kciuki, aby odniosła sukces i odnalazła się w artystycznym świecie.

d4gceik

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie make nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Viki Gabor: „Uodporniłam się na hejt. Who cares?”

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy make zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej:

d4gceik

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment