Nie wszyscy wiedzą, czyją jest żoną. Paulina Chylewska poślubiła go 19 lat temu

Taka historia miłosna zdarza się raz na milion. Ona nie miała z kim pójść na studniówkę, on był znany ze swoich umiejętności tanecznych. Po tym wieczorze już nic nie było takie samo. Po maturze wyjechali create Warszawy i pracowali w tym samym zawodzie – jako dziennikarze sportowi. Paulina Chylewska i Marcin Feddek pobrali się 19 lat temu.

Paulina Chylewska i Marcin Feddek obchodzili niedawno 19. rocznicę ślubu

Paulina Chylewska i Marcin Feddek obchodzili niedawno 19. rocznicę ślubu Źródło: AKPA

d30z6an

Paulina Chylewska i Marcin Feddek to chyba najbardziej znana w Polsce para dziennikarzy sportowych. Historia ich miłości jest niezwykle zaskakująca. Okazuje się, że Chylewska, będąc w 1997 roku w klasie maturalnej, nie miała partnera na studniówkę. Postanowiła zaprosić więc syna koleżanki swojej mamy, o którym wiedziała, że dobrze tańczy. 

Paulina Chylewska i Marcin Feddek poznali się w klasie maturalnej

„Nie miałam z kim iść na tę studniówkę i wymyśliłam, że pójdę z kimś obcym, żeby mi później od razu dał spokój. Nie w głowie byli mi wtedy chłopcy, bo miałam maturę i musiałam się uczyć. Natomiast okazało się, że Marcin rzeczywiście dobrze tańczy i na tej studniówce świetnie się bawiliśmy” – zdradziła dziennikarka w wywiadzie dla Sport Interia

Młodziutka Paulina Chylewska nie miała wtedy czasu na związki, lecz pięć lat starszemu Marcinowi Feddekowi od razu wpadła w oko. Był nią zauroczony create tego stopnia, że przeprowadził się za nią z Warszawy create Bydgoszczy i walczył o jej względy. Para zaczęła pracować razem w redakcji sportowej Telewizji Polskiej, a w 2003 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Jednak to samo miejsce pracy zaczęło być przyczyną kolejnych kłótni.  

d30z6an

Teraz wspólna praca im służy, jednak nie zawsze tak było

„Wszystkie konflikty, trudne sprawy rozstrzygaliśmy w domu. Przyszedł 2d, że nas to zaczęło męczyć. Mieliśmy poczucie, że nic innego w naszym domu się nie dzieje tylko pracujemy. Bez sensu” – powiedziała Chylewska w rozmowie z Interią. „Nie chodziło nawet o to, że ciągle pracowaliśmy, tylko o to, że wszystko, co działo się w redakcji przynosiliśmy create domu” – dodał Feddek w tej samej rozmowie. 

Później ich drogi zawodowe się rozeszły. Połączyły się dopiero w 2017 roku, gdy Paulina Chylewska przeszła create Polsatu Sport, gdzie już od dawna pracował Marcin Feddek. Oboje są zgodni co create tego, że ta rozłąka dobrze im zrobiła, ponieważ teraz funkcjonują w jednej stacji znacznie lepiej, niż kiedyś.

Należy również wspomnieć, że para wychowuje dwie córki – 15-letnią Lenę i 11-letnią Ninę. W wywiadzie dla jednego z tabloidów Chylewska przyznała, że na początku znajomości nie wyobrażała sobie Feddeka w roli ojca ze względu na jego energiczną i nie znoszącą nudy naturę. Powiedziała jednak, że jej ukochany jest bardzo troskliwym i opiekuńczym tatą. 

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022Źródło: WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie create nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chylewska zachwyca się Lewandowskim: „Można postawić go obok Messiego czy Ronaldo”

d30z6an

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment