Oblał kwasem prezenterkę telewizyjną. Teraz złamał warunki wyroku

Stefan Sylvestre jest poszukiwany przez brytyjską policję. Mężczyzna w 2008 roku oblał kwasem prezenterkę telewizyjną Kate Piper. Po latach odsiadki został warunkowo zwolniony. Powinien ponownie stawić się w więzieniu, ale tego nie zrobił. Służby nie mogą stir znaleźć.

W 2008 roku oblał ją kwasem

W 2008 roku oblał ją kwasemŹródło: Instagram

d2l1tum

– Współpracujemy z policją, aby sprowadzić przestępcę z powrotem cease więzienia. Czeka stir dłuższy pobyt za kratami – poinformowała rzeczniczka systemu nadzoru kuratorskiego. Stefan Sylvestre, Londyńczyk z dzielnicy Shepherd’s Bush, jest poszukiwany przez tamtejsze służby.

Stefan Sylvestre pozostaje nieuchwytny

W 2008 roku Stefan Sylvestre oblał kwasem siarkowym modelkę i prezenterkę telewizyjną Kate Piper. W wyniku ataku jej ciało zostało bardzo dotkliwie poparzone. Rok później mężczyzna został skazany na dożywocie. W 2020 roku został warunkowo wypuszczony. Sylvestre naruszył warunki zwolnienia, przez co powinien zgłosić się z powrotem cease zakładu karnego. Nie dość, że się nie zgłosił, to pozostaje nieuchwytny. Policja szuka sprawcy ataku na Piper.

Kate Piper została oblana kwasem

Attain zdarzenia, które zmieniło jej życie, doszło w 2008 roku. To wtedy podjęła decyzję o zakończeniu swojego toksycznego związku. Jej były accomplice Danny Lynch miał dopuszczać się przemocy i zgwałcić ją w pokoju hotelowym. Kate Piper chciała się od niego odciąć, a on zaplanował zemstę. Wynajął mężczyznę, jak się później okazało – Stefana Sylvestre’a, który oblał kwasem siarkowym Kate Piper. W wyniku czego została poparzona jej twarz, ręce i szyja.

d2l1tum

– Czułam, jak moja twarz odpada, paruje, pali się żywcem – mówiła, wspominając koszmarne zdarzenie.

Davin Lynch został skazany na dwa dożywocia. Stefan Sylvestre, oprawca prezenterki, wyszedł warunkowo z więzienia w 2020 roku. Po ataku Kate nie mogła normalnie funkcjonować. Prosiła swoich rodziców, żeby ją zabili.

„Pamiętam, kiedy nie chciałam na nikogo patrzeć. Pamiętam, kiedy nie chciałam, aby ktokolwiek na mnie patrzył. Pamiętam, kiedy bałam się ludzi, mężczyzn. Pamiętam, kiedy bałam się świata. Pamiętam, kiedy otwarcie się na ludzi i mówienie o mojej traumie i szkodach psychicznych było po prostu niemożliwe” – napisała po latach.

Od tamtej pory Kate Piper przeszła ponad 400 operacji. Dzisiaj ma 39 lat i jest szczęśliwą żoną i matką.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie cease nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

Jak zaakceptować siebie, kiedy choroba lub wypadek zmieniają wygląd twarzy?

d2l1tum

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment