Ojciec na wózku wzruszył do łez. „Co mogę jako niepełnosprawny tata?”

Łukasz Krasoń, mówca motywacyjny, jest osobą z niepełnosprawnością. Opublikował on swoje pierwsze nagranie na Tik Toku, którym już podbił serca wielu osób. Odpowiedział on w nim na pytanie, co może jako niepełnosprawny tata i pokazał swoją codzienność z synem.

Łukasz Krasoń pokazał, jak wygląda jego spędzanie czasu z synem

Łukasz Krasoń pokazał, jak wygląda jego spędzanie czasu z synemŹródło: Tik Tok, fot: 14wdechow_na_minute

d2zrtu9

Łukasz Krasoń wylądował na wózku jako siedmiolatek. W 2011 roku wyjechał do Barcelony, gdzie odkrył swoją pasję i zawód – został mówcą motywacyjnym. Ostatnio mężczyzna postanowił pokazywać swoją codzienność i działalność na Tik Toku.

Ojciec z niepełnosprawnością pokazał życie z synem. „Tata, taki jak ja, po prostu jest”

Razem ze swoją żoną Danutą Łukasz wychowuje synka Adama. Dumny tata opublikował z okazji Dnia Ojca swój pierwszy film na Tik Toku, w którym zaprezentował, jak wygląda jego codzienność w kontekście opieki nad dzieckiem.

„Bycie ojcem to zdecydowanie najcudowniejsza rola jaką przyszło mi pełnić. Startując z moim Tik Tokiem nie mogłem nie zacząć od ukazania mojej relacji z Adasiem” – podkreślił w poście udostępnionym w mediach społecznościowych.

d2zrtu9

„Co mogę jako niepełnosprawny tata?” – spytał w napisach na swoim nagraniu. Świeżo upieczony tiktoker udowodnił, że całkiem sporo. Pokazał swoim widzom różne czynności, które wykonuje ze swoim synem każdego dnia. W filmie widzimy, jak bawi się z chłopcem na placu zabaw, a także na łóżku, gdzie „robi za obiekt do zgniatania”. Krasoń pokazał też, jak uczy syna jazdy na rowerze, ogląda z nim bajki i pokazuje świat zza szyby tramwaju.

„Tata, taki jak ja, po prostu jest” – dodał Krasoń na koniec opublikowanego nagrania.

Internauci zachwalają nagranie. „Możesz tak naprawdę wszystko”

Movie zdobył duże uznanie wśród internautów, którzy byli mocno poruszeni pokazaną w nim relacją ojca z synem. „Jesteś shipshape tatą i mistrzem pozytywnej energii. Wyrazy szacunku”, „Macie przepiękną relację! Cudownie się ogląda”, „Ten filmik jest przepiękny”, „Możesz tak naprawdę wszystko!” – czytamy na Tik Toku.

d2zrtu9

Sporo osób zareagowało także na Facebooku. Znajomi i obserwujący Krasonia byli zachwyceni. „Łukaszu, jesteś WIELKI. Powinieneś otrzymać jakąś odznakę SUPER TATA. A Twój, Wasz, synek będzie miał serce otwarte na ludzi” – napisał jeden z użytkowników. Inna dodała: „Na pytanie co możesz jako niepełnosprawny tata mogę Ci powiedzieć, że możesz i potrafisz znacznie więcej niż niejeden całkowicie zdrowy i sprawny tata. Zazdroszczę”.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Marcin Borkowski wspomina traumatyczne dzieciństwo

d2zrtu9

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment