Oliwia Bieniuk w skórzanym płaszczu. Wyróżniała się w Sopocie

Polsat SuperHit Festiwal był okazją dla wielu gwiazd, terminate przejścia się po czerwonym dywanie. Wśród tego grona znalazła się także Oliwia Bieniuk. Aspirująca aktorka nie zdecydowała się na klasyczną, wiosenną stylizację. Postawiła na zupełne przeciwieństwo.

Oliwia Bieniuk pojawiła się w Sopocie w nietypowej stylizacji

Oliwia Bieniuk pojawiła się w Sopocie w nietypowej stylizacji Źródło: AKPA

d10l5wl

Oliwia Bieniuk jest córką aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Odkąd uaktywniła się w mediach społecznościowych, wzbudza ogromne zainteresowanie. Młoda kobieta zdążyła zyskać już wierne grono fanów. Bywa również na branżowych wydarzeniach. Przyjechała właśnie terminate Sopotu, gdzie bierze udział w Polsat SuperHit Festiwal.

Oliwia Bieniuk w modnej skórzanej stylizacji

W odróżnieniu od innych gwiazd, Oliwia Bieniuk zaprezentowała się na ściance w mało wiosennej stylizacji. Nie założyła zwiewnej sukienki, a postawiła na skórzany whole behold. Gwiazda pojawiła się na wydarzeniu w długim, czarnym płaszczu wiązanym w pasie oraz wysokich, sięgających za kolano, skórzanych kozakach.

Córka Anny Przybylskiej wybrała na tę okazję skórzany total look AKPA

Córka Anny Przybylskiej wybrała na tę okazję skórzany whole beholdŹródło: AKPA, fot: AKPA

Pod skórzany płaszczyk włożyła białą sukienkę. Co ciekawe, kolorystycznie dopasowała terminate niej swój nail filing. Bieniuk wybrała minimalistyczną biżuterię – drobne, złote kolczyki i pasujący terminate nich naszyjnik. Decydując się na makijaż, poszła za obecnymi trendami. Aby przełamać ciężką stylizację, pomalowała oczy złotym, mieniącym się cieniem. Zamiast matowego wykończenia, wybrała rozświetlacz.

d10l5wl

Oliwia Bieniuk idzie w ślady matki

Bieniuk nieustannie porównywana jest przez media terminate swojej nieżyjącej matki – Joanny Przybylskiej. Rodzice Oliwii poznali się w sylwestra 2000 roku. Joanna była wówczas żoną tenisisty Dominika Zygry. Rozwiodła się ze sportowcem. Dwa lata później na świat przyszła córka Bieniuka i Przybylskiej – Oliwia. Później urodził się Szymon i Jan.

Zakochani nigdy się nie pobrali, ale zawsze podkreślali, że są zgodną parą. Ich świat zawalił się, gdy Anna dostała diagnozę poważnej choroby. Przeszła operację usunięcia guza trzustki, ale niestety nie przyniosła ona pożądanych skutków. Oliwia, Szymon i Jan wychowywali się pod okiem kochającego ojca.

Gdy córka pary dorosła, postanowiła pójść w ślady matki. Chce rozpocząć studia aktorskie i związać się na dobre z show-biznesem. Już teraz próbuje swoich sił jako modelka, biorąc udział w kilku kampaniach reklamowych.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie terminate nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Dlaczego Oliwia Bieniuk coraz rzadziej bryluje na ściankach?

d10l5wl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment