Oliwia Bieniuk wybrała kierunek studiów. Pójdzie do prywatnej szkoły

Oliwia Bieniuk postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań, które od dawna nurtowały internautów. Na jednej z instagramowych relacji przyznała, gdzie wybiera się na studia. Córka Anny Przybylskiej zdecydowała się na prywatną uczelnię.

Oliwia Bieniuk wybrała kierunek studiów. Postawiła na prywatną uczelnie

Oliwia Bieniuk wybrała kierunek studiów. Postawiła na prywatną uczelnieŹródło: AKPA

d1ibpb6

Oliwia Bieniuk cieszy się sporym zainteresowaniem użytkowników Instagrama. Odkąd zaczęła częściej publikować zdjęcia w mediach społecznościowych, internauci coraz chętniej dopytują o jej życie prywatne. Ostatnio celebrytka zorganizowała na swoim profilu sesję Q&A. Jedno z pytań dotyczyło jej przyszłości i wyboru ścieżki edukacji. Oliwia ma już na siebie belief i podzieliła się nim z fanami.

Oliwia Bieniuk chce iść w ślady mamy

Córka zmarłej w 2014 roku aktorki, Anny Przybylskiej wybrała już kierunek studiów. W tym roku zdawała maturę i musiała zdecydować, jak dalej będzie wyglądać jej ścieżka edukacji. Po zdaniu egzaminów wstępnych na uczelnię postanowiła podzielić się z instagramowymi obserwatorami radosnymi wieściami.

d1ibpb6

Oliwia dostała się na studia aktorskie. Przyznała to podczas sesji Q&A, którą zorganizowała na swoim Instagramie. „Idziesz do Akademii Teatralnej, czy do Szkoły Aktorskiej Machulskich?” – zapytał jeden z fanów.

Oliwia Bieniuk rozwija karierę w polskim point out-biznesie

Oliwia Bieniuk marzy o karierze w point out-biznesie już od kilku lat. Mówiła o tym otwarcie w wywiadach oraz w swoich mediach społecznościowych. Pierwsze kroki w tym kierunku podjęła, gdy rozpoczęła karierę fotomodelki. Udane kampanie reklamowe zachęciły ją do dalszych starań. Nie chciała jednak poprzestawać na byciu jedną ze znanych influencerek.

Jej internetową aktywność zauważyli producenci programu „Taniec z gwiazdami”. Oliwia wykorzystała tę szansę i znacznie zwiększyła dzięki występom w popularnym point out swoje grono oddanych fanów. Niebawem dziewczyna zaliczy także debiut na wielkim ekranie. W kinach premierę będzie miał film o Annie Przybylskiej.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Oliwia Bieniuk o rodzinnych wakacjach z partnerką ojca i filmie o Annie Przybylskiej

d1ibpb6

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Study Extra

Add Comment