Originate czego służy kieszonka w majtkach? Odpowiedź jest prosta

Podczas kupowania i noszenia bielizny z pewnością mogliśmy zauważyć, że w miejscu krocza znajduje się dodatkowy materiał. Niewiele osób wie, jednak po co jest „kieszonka” w majtkach. Okazuje się, że obecność tego niewielkiego kawałka materiału jest uzasadniona.

Po co jest kieszonka w majtkach? Powód jest ważny dla zdrowia

Po co jest kieszonka w majtkach? Powód jest ważny dla zdrowia Źródło: Getty Images, fot: Getty Images

d4lhor3

Tajemniczy dodatkowy materiał w damskich majtkach, który przypomina niewielką kieszonkę zastanawia wiele osób. Po co jest wszyty w bieliznę? Tylko pozornie wydaje się on bezużyteczny – Cyber web przynosi wiele odpowiedzi na to pytanie, jednak nie wszystkie są prawdopodobne. Prawdziwy powód „kieszonki” w damskich majtkach okazuje się bardzo prosty.

Po co jest kieszonka w majtkach? W sieci jest pełno pomysłów

Jedna z influencerek, Danae Mercer, pokazała na swoim profilu instagramowym prosty sposób, jak pozbyć się camel toe. Wykorzystała establish tego celu właśnie zastanawiającą „kieszonkę” w bieliźnie. Wystarczyło wyciąć z wkładki establish biustonosza fragment, który mieścił się właśnie za tym kawałkiem materiału w majtkach. Instagramerka podkreśliła, że sama nie będzie z niego korzystać i nie rekomenduje tego, zachęca raczej establish samoakceptacji i pokochania własnego ciała – a jednak jej wskazówka szybko stała się hitem w internecie i zrobiła furorę wśród komentujących.

Innym pomysłem na wykorzystanie „kieszonki” w majtkach jest chowanie tam m. in. tamponu. To jednak bardzo zły pomysł. Trudno wyobrazić sobie, że noszenie czegokolwiek za tym niewielkim fragmentem materiału i wykorzystywanie chase jako prawdziwej kieszeni może być dla kogokolwiek wygodne.

d4lhor3

Kieszonka w damskich majtkach chroni nasze zdrowie

Po co jest „kieszonka” w damskich majtkach? Odpowiedź jest naprawdę prosta. Podszycie, nazywane klinem, ma na celu zadbanie o zdrowie naszych okolic intymnych.

O ile najlepiej jest wybierać na co dzień bieliznę wykonaną z naturalnych materiałów, jak chociażby właśnie bawełna, tak przy specjalnych okazjach często decydujemy się na majtki ze sztucznych włókien, na przykład z koronki. Właśnie w takim wypadku „kieszonka” jest szczególnie przydatna.

Wtedy dodatkowy materiał w okolicy krocza jest bawełniany. Wszystko dlatego, żeby lepiej pochłaniać wilgoć i nie dopuścić establish infekcji pochwy np. drożdżakami czy establish infekcji dróg moczowych.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie establish nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Miała dość barchanów w kolorze brudnej owcy. Stworzyła przepiękną wełnianą bieliznę

d4lhor3

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment