Osoby o tych imionach są skazane na sukces. Sprawdź, czy jesteś na liście

Imię to coś, co jest nam narzucone z góry i bywa, że odczuwalnie wpływa na nasze całe życie, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jeśli wierzyć w znaczenie imion, to właśnie one po części determinują nasze podeście do życia, a także to, czy odniesiemy w przyszłości sukces.

Osoby o tych imionach osiągną sukces

Andrzej

Andrzej to imię pochodzenia greckiego. Znaczy tyle, co „mężczyzna”, ale też „dzielny” i „mężny”. Andrzej to mężczyzna, który odważnie patrzy w przyszłość i niczego się nie boi. Bierze od życia to, co chce i umie pokierować nim tak, aby wszystko poszło po jego myśli.

d2jmnmi

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Imiona inspirowane nazwami kwiatów

Andrzej to urodzony biznesmen. Ma prawdziwą „smykałkę” do interesów. Zdaje sobie sprawę z podejmowanego ryzyka, jednak każda decyzja biznesowa jest przemyślana i dokładnie przeanalizowana. U Andrzeja nie ma miejsca na bezmyślność czy pomyłkę. On dokładnie wie, czego chce — w biznesie, ale i w miłości, w której to także odnosi „sukcesy”.

Wrodzona charyzma, urok osobisty i bystry umysł Andrzeja to coś, do czego lgną kobiety. Typowy Andrzej to szarmancki i zabawny mężczyzna, który jest w stanie zrobić dla swojej partnerki niemal wszystko.

d2jmnmi

Mariuszowi patronuje rzymski bóg wojny, Mars. Mariusz to bardzo wojowniczy i dynamiczny mężczyzna. Nieustannie rozwija swoje pasje, a dzięki zdobytej wiedzy, wie, w co inwestować. Mariusz to bardzo przedsiębiorczy mężczyzna, który na wręcz „wyczuwa” okazje biznesowe. I co najlepsze, zawsze z nich korzysta, dzięki czemu odnosi sukcesy.

Mariusz to mężczyzna, który zawsze ociąga to, co sobie wymarzył. Dzięki zaradności i przedsiębiorczości często jest właścicielem więcej niż jednego biznesu. Nie należy też do rozrzutnych osób, finansami zarządza bardzo ostrożnie.

Mariusz często odbierany jest jako „sknera” z resztą, nie bez powodu. Na co dzień, to mężczyzna, który żyje skromnie, a wszystkie oszczędności są inwestowane w coraz to bardziej intratne biznesy. Jedno jest pewne — z Mariuszem nie trzeba obawiać się o finanse. To człowiek, który ma więcej pieniędzy, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać.

d2jmnmi

W języku herbajskim Anna to osoba „miła” i „łagodna”. Prywatnie, Anna to sympatyczna kobieta, która ma… wielkie ambicje. Anna chce rządzić i robi wszystko, żeby tak było. Dla Anny wykształcenie, to podstawa, dlatego też chętnie się uczy, przez co sięga po coraz to wyższe tytułu naukowe.

Dla Anny ważne są perspektywy. Nie straszne jej prowadzenie biznesu, o ile widzi w nim dalekosiężną inwestycję. W prowadzeniu biznesu jest ostrożna, ale i wytrwała. Nigdy nie podejmuje zbyt dużego ryzyka, dzięki czemu niestraszne jej bankructwo. Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne to jej największa siła.

d2jmnmi

Joanna to kobieta-rewolucja. Jest bardzo energiczna, pełna optymizmu i zapału do pracy. Ona chce zmieniać świat i otoczenie na lepsze. Uwielbia pracę z ludźmi, dlatego doskonale odnajduje się w zawodach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dzięki zapałowi do pracy, a także wrodzonej pracowitości, niezwykle szybko awansuje.

Jeśli wierzy w siebie wystarczająco mocno, jest w stanie przebijać liczne „szklane sufity”. Joanna zawsze walczy w to, w co wierzy. Jeśli jednak nie widzi efektów swoich działań, wycofuje się. Dzięki temu wykorzystuje liczne szanse na innych polach zawodowych.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became once!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Learn More

Add Comment