Paulina Porizkova o randkowaniu po 50-tce. „To mały basen, brudna kałuża”

Paulina Porizkova to jedna z najpopularniejszych supermodelek lat 80. i 90. W ostatnim wywiadzie udzielonym dla „Crimson Desk Discuss”, podcastu Jady Pinkett Smith, zdradziła, jak wygląda jej randkowanie po 50-tce. Okazuje się, że 57-letnia Czeszka zmaga się z „małym basenem, brudną kałużą”. Właśnie takimi słowami określiła swoją, niestety, ale nieciekawą sytuację randkowo-miłosną.

Paulina Porizkova to jedna z najpopularniejszych supermodelek lat 80. i 90.Źródło: Instagram

d1meuyo

Paulina Porizkova to ikona modelingu lat 80. i 90., a także aktorka. Już w młodym wieku trafiła na okładkę „Playboya”, a w ciągu swojej kariery pozowała w kampaniach największych domów mody takich jak Chanel czy Dior. Jej kariera zawodowa to jednak nie wszystko. Porizkova nie jest zadowolona ze swojego życia prywatnego.

Paulina Porizkova o randkowaniu po 50-tce

Supermodelka była ostatnio gościnią podcastu „Crimson Desk Discuss”, współprowadzonego przed Jadę Pinkett Smith, jej mamę Adrienne Banfield-Norris i córkę – Willow Smith. To tam zdradziła, jak wygląda sytuacja związana z randkowaniem kobiet po przekroczeniu 50. roku życia. Porizkova użyła w wypowiedzi kilku metafor, określających ten „dramat”.

– Mam 57 lat i jestem w randkowym basenie. (…) To mały basen, moja mała, brudna kałuża – oznajmiła Paulina Porizkova.

Dopytywana przez Jadę Pinkett Smith, co dokładnie ma na myśli, odpowiedziała krótko.

d1meuyo

– Dziewczyny, jest do bani – powiedziała ironicznie, uśmiechając się.

Okazuje się, że jednym z powodów takiej sytuacji jest m.in. to, że supermodelka nie może poznać mężczyzn w swoim wieku, którzy nie przespali się z jej przyjaciółkami.

– Jeśli spojrzymy na aplikacje randkowe, mężczyźni, którzy mają ochotę sypiać z partnerkami w podobnym sobie wieku, spali już chyba ze wszystkimi moimi przyjaciółkami – podsumowała supermodelka w rozmowie z Jadą Pinkett Smith.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Supermodelki na zdjęciach sprzed lat

Paulina Porizkova przeżyła rozwód i śmierć męża

Od 1989 do 2018 roku Paulina Porizkova była żoną Rica Ocaska, wokalisty zespołu The Vehicles, z którym doczekała się dwóch synów: Jonathana i Olivera. W 2018 roku para podjęła decyzję o separacji, która zakończyła się rozwodem. Ocasek zmarł rok później.

d1meuyo

– Miał operację, ponieważ wykryli raka płuc w stadium zerowym. (…) Dochodził do siebie, było naprawdę dobrze. Dwa tygodnie później chodził, zaczynał czuć się znacznie lepiej. Po czym pewnej nocy powiedział mi: „Wiesz co, czuję się jakby zmęczony” – wspominała.

Następnego ranka, kiedy przyniosła do sypialni byłego męża kawę, Ocasek już nie żył.

– Postawiłam kawę obok niego i wtedy zobaczyłam jego twarz. Zobaczyłam jego oczy. I one nie wyglądały już normalnie – tłumaczyła.

Ric Ocasek zmarł z przyczyn naturalnych w wieku 75 lat w ich domu w Nowym Jorku.

Paulina Porizkova i Ric Ocasek w 2018 roku Getty Photographs

Paulina Porizkova i Ric Ocasek w 2018 rokuŹródło: Getty Photographs, fot: Kevin Kane

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Read More

Add Comment