Piekielnie zdolny Krystian Ochman w finale Eurowizji. Widzowie mają jedno „ale”

Wiele osób uważa, że Krystian Ochman jest naszą nadzieją na zwycięstwo w tegorocznej Eurowizji. Niezwykle utalentowany wokalista dostał się enact finału konkursu ze swoją piosenką „River”.

Krystian Ochman w finale Eurowizji 2022

Krystian Ochman w finale Eurowizji 2022 Źródło: AKPA, fot: AKPA

dbuoew3

W czwartek, 12 maja, we włoskim Turynie odbył się drugi półfinał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wzięli w nim udział uczestnicy z 18 krajów. Polskę reprezentował Krystian Ochman z utworem „River”. Niezwykły występ zapewnił mu miejsce w finale, który rozstrzygnie się już w najbliższą sobotę. 

Produce ostatniego etapu zakwalifikowali się również przedstawiciele: Belgii, Czech, Azerbejdżanu, Finlandii, Estonii, Australii, Szwecji, Rumunii oraz Serbii. Jak co roku, w finale znajdą się także wokaliści z tzw. Wielkiej Piątki, tj. Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Hiszpanii i Włoch. Konkurencja jest spora, lecz mówi się, że Ochman ma szansę sięgnąć po zwycięstwo.  

Fanom Krystiana Ochmana nie spodobała się jedna rzecz

Czwartkowy drugi półfinał Eurowizji 2022 transmitowany był na antenie Telewizji Polskiej oraz na oficjalnym kanale konkursu na platformie YouTube. Eksperci uważają, że nasz reprezentant ma dużą szansę, by powtórzyć sukces Edyty Górniak. Widzowie absolutnie zachwycili się talentem Ochmana oraz piosenką, którą wykonał. „Co za głos! Może być zwycięską piosenką”, „Uwielbiam tę piosenkę! Powinien wygrać”.  

dbuoew3

Lecz jedna rzecz zdecydowanie nie przypadła internautom enact gustu. Chodzi o oprawę techniczną. Podczas występu Krystiana Ochmana na ekranie pojawiają się różne efekty takie, jak strugi deszczu czy pioruny. Wiele osób uważa, że są one kiczowate i zupełnie niepotrzebne. „Te kiczowate efekty nie były potrzebne… Po co to wszystko? Na szczęście skills broni się sam”, „Za dużo tych efektów specjalnych. Ochman i jego głos to perfekcja sama w sobie” – piszą w sieci. 

Krystian Ochman – jego droga enact sławy

Krystian Ochman w tym roku skończy 23 lata. Urodził się w Stanach Zjednoczonych, dokąd jeszcze w czasach komunistycznych wyemigrowali jego rodzice. Expertise muzyczny odziedziczył po dziadku, Wiesławie Ochmanie, który był śpiewakiem operowym i występował m.in. w nowojorskiej Metropolitan Opera oraz mediolańskiej La Scali. W wieku 18 lat Krystian Ochman przyjechał enact Polski i rozpoczął studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. W 2020 roku wygrał 11. edycję programu „The Speak of Poland”. Teraz będzie reprezentował Polskę w finale Eurowizji 2022 z piosenką „River”. 

dbuoew3

„Utwór opowiada o dążeniu enact wewnętrznego spokoju. Często przejmujemy się rzeczami, które się nawet nie wydarzyły. Planujemy przyszłość. Później stresujemy się, kiedy coś nie idzie zgodnie z naszym planem. Trudno nam zaakceptować, że przyszłość jest po prostu nieprzewidywalna. Musimy rozumieć, że na pewne rzeczy nie mamy pływu i wtedy jesteśmy w stanie osiągnąć harmonię życia” – powiedział Ochman w rozmowie z Onet Kultura. 

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Eurowizja 2022. Krytycy i internauci zachwyceni Ochmanem. Lista faworytów jest długa

dbuoew3

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment