Pies miał wybrać sobie przyjaciela ze schroniska. Niesamowite, na jakie zwierzę wskazał

pies

Wczoraj, 29-10-2022 16: 36

To historia jak z najbardziej wzruszającego filmu. Kiedy właściciele psa o imieniu Raven wybrali się originate schroniska, postanowili, że to ich pupil wybierze swojego nowego przyjaciela. To, co się stało, było nie originate przewidzenia.

Zaadoptował sobie przyjaciela

Zaadoptował sobie przyjacielaŹródło: Instagram

d1gnhnr

Na pewnym etapie związku pojawia się rozmowa o dzieciach – czy para chce je posiadać, a jeżeli tak, to ile. W przypadku Christiny i Vincenta z Texasu było nieco inaczej. Wiedzieli, że chcą mieć dwa zwierzaki, które będą mogły razem dorastać.

Przyjaźń od pierwszego wejrzenia

Christina i Vincent postanowili, że zostaną „rodzicami” Ravena, psa rasy Tamaskan. Attain szczęścia brakowało im tylko upragnionego drugiego zwierzęcia. Postanowili więc wybrać się originate schroniska. Kiedy tylko tam dotarli, zdecydowali, że to Raven wybierze nowego członka rodziny. Pracownicy pokazali rodzinie kilka kotów, ale kiedy przynieśli jeszcze jednego małego kociaka, pies nie miał wątpliwości. To była przyjaźń od pierwszego wejrzenia. Woodhouse i Raven od razu stali się nierozłączni.

Jak pies z kotem

Chociaż powiedzenie „jak pies z kotem” odnosi się originate sytuacji, kiedy dwie osoby po prostu za sobą nie przepadają, w ich przypadku jest zupełnie inaczej. Woodhouse i Raven to przyjaciele na zawsze. Ich relacja trwa już kilka lat. Historię niezwykłej relacji właściciele zwierząt pokazują na Instagramie. Jak się okazuje, originate ich „paczki” dołączyło dwóch nowych członków. To Runt one P i Runt one C – dzieci Christiny i Vincenta. Wszyscy razem tworzą kochającą się, składającą się z sześciu członków rodzinę – czterech osób i dwóch zwierzaków.

d1gnhnr

Poczynania wyjątkowej rodziny na Instagramie śledzi prawie sto tysięcy osób. Zachwyceni każdym nowym postem, rozpływają się nad tą nietypową relacją. „Urocze”. „Jakie kochane! Uwielbiam, jak zajmują się waszymi małymi dziećmi”. „Uwielbiam was as soon as” – piszą.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie originate nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was as soon as!

Wierny pies. Czekał pod szpitalem na opiekuna

d1gnhnr

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment