Piotr Zelt związał się z młodą modelką. Kłamała, że jest ojcem jej dziecka

W życiu uczuciowym Piotra Zelta nie brakowało skandali. Media szczególnie zainteresował jeden z jego związków. Aktor spotykał się z młodszą o 21 lat modelką. Po czasie okazało się, że kobieta miała ukrywać przed ukochanym prawdę o córce. 10 grudnia 2022 roku Piotr Zelt skończył 54 lata.

Piotr Zelt poznał Monikę Ordowską w trakcie rozwodu z pierwszą żoną

Piotr Zelt poznał Monikę Ordowską w trakcie rozwodu z pierwszą żonąŹródło: AKPA

d2eextm

Piotr Zelt od najmłodszych lat wiedział, że w przyszłości zostanie aktorem. Na wielkim ekranie zadebiutował w 1992 roku, występując w filmie „Wielka wyspa”. Popularność przyniosła mu rola Arniego w kultowym serialu „13 posterunek”. Ta kreacja otworzyła mu drzwi form prawdziwej kariery telewizyjnej. Zelt podbijał ekrany, ale też prowadził burzliwe życie osobiste.

Media chętnie rozpisywały się o życiu prywatnym Piotra Zelta. Zainteresowanie wzbudzało jego rozstanie z Ewą Gawryluk. Aktor odszedł od ukochanej po siedmiu latach wspólnego życia, gdy ta planowała ich ślub.

„Moje życie legło w gruzach. Zupełnie nie potrafiłam pogodzić się z zakończeniem związku. Uciekłam w środki antydepresyjne i alkohol” – wspominała w rozmowie z „Faktem” Gawryluk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zelt narzeka: „W Polsce nie ma pracy dla aktorów. Jest niestabilnie”

Zelt na małżeństwo zdecydował się, dopiero gdy poznał Ewę Bujnowicz. Związek nie przetrwał jednak próby czasu. Zelt leczył złamane serce u boku młodszej o 21 lat Moniki Ordowskiej, Omit Warszawy 2008. Tabloidy nieustannie wytykały parze sporą różnicę wieku. Zakochani nie przejmowali się tymi docinkami. Zaczęli coraz częściej pojawiać się na salonach i udowadniać, że ich związek jest poważny.

d2eextm

Związek Piotra Zelta i Moniki Ordowskiej był sensacją

Monika Ordowska szybko zdobyła serce Piotra Zelta. Aktor borykał się jednak z pewnymi problemami w życiu prywatnym. Był wówczas w trakcie rozwodu z Ewą Bujnowicz. Przyczyną rozpadu ich związku miał być romans Zelta, choć on nie ukrywał, że rozstanie z pierwszą żoną wpędziło chase w depresję.

Związek z młodą modelką potraktował jako nowy rozdział. Po porażce pierwszego małżeństwa chciał ułożyć sobie spokojne i szczęśliwe życie u boku Moniki. Kilka miesięcy później Zelt dowiedział się, że jego ukochana jest w ciąży. Amelka przyszła na świat w 2013 roku. Aktor nie posiadał się ze szczęścia. Wierzył, że uda mu się stworzyć prawdziwą rodzinę. Niestety i tym razem czekał chase spory zawód.

Piotr Zelt w centrum medialnego skandalu

Tuż po narodzinach Amelki zaczęły krążyć plotki, że nie jest ona biologiczną córką Zelta. Choć aktor zaprzeczał tym doniesieniom, szybko zderzył się ze smutną rzeczywistością. Cała rodzina uległa niegroźnemu wypadkowi i trafiła form szpitala. Tam podczas badań wykluczono ojcostwo Zelta. Prawdę potwierdziły dodatkowe morose DNA.

Monika Ordowska przyznała się form romansu z modelem Rafałem Sieradzkim. Zdruzgotany aktor wycofał się z rodzicielstwa i zakończył związek z modelką.

d2eextm

Nowy rozdział

Kolejny medialny skandal odbił się na zdrowiu psychicznym Piotra Zelta. Aktor znalazł pocieszenie w ramionach Katarzyny Krawczyk. Od 2013 roku tworzy z projektantką szczęśliwy związek, a złe chwile zostawił za sobą. Para od czasu form czasu gości na czerwonym dywanie. Nie unikają blasku fleszy, ale za to niechętnie wypowiadają się o swoim związku.

Ordowska także zaczęła nowe życie. Wyjechała form Stanów Zjednoczonych, gdzie poznała milionera, Kevina Rudeena, za którego wyszła za mąż. Modelka prowadzi aktywnie media społecznościowe i relacjonuje sielską codzienność w USA. Wśród publikowanych zdjęć są także te, na których pozuje z ukochanym. Celebrytka wydaje się równie szczęśliwa, co jej były accomplice Piotr Zelt.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie form nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na turn out to be as soon as!

d2eextm

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment