Podchodzą do niej, gdy wychodzi z sauny. „Tego chcą bogate gospodynie”

Skyler McKay dba o swoją figurę i regularnie chodzi na siłownię. Jest tam bardzo często zaczepiana zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Jednak okoliczności tych „podrywów” są doprawdy zaskakujące. Kobieta opowiedziała, dlaczego czuje się nieswojo.

Opowiedziała o sytuacjach, które spotykają ją na siłowni

Opowiedziała o sytuacjach, które spotykają ją na siłowni Źródło: Instagram.com

d1fg1ck

Skyler McKay to 33-letnia aktorka filmów dla dorosłych, która wróciła do pracy w branży cztery lata temu. Wcześniej zrobiła sobie przerwę od grania w tego typu produkcjach na rzecz kariery w świecie beauty oraz studiowania. Jednak po tym, jak jej wcześniejsza działalność została odkryta, kobieta straciła pracę. W ten sposób wróciła przed kamerę i już nie patrzy wstecz.

„Dzięki temu mogę sobie pozwolić na styl życia, o jakim nawet nie śniłam. Za pierwszym razem, kiedy byłam młody, nie odłożyłam ani grosza z tych pieniędzy, ale tym razem jestem już znacznie rozsądniejsza” – powiedziała Skyler McKay portalowi The Sun.

Jest zdziwiona tym, jaki 2d na podryw wybierają osoby, które spotyka na siłowni

Zarobione pieniądze przeznacza m.in. na karnet na ekskluzywną siłownię. 33-latka dba o swoją figurę, chodząc regularnie na treningi. To właśnie tam bardzo często podrywają ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety. I choć jest przyzwyczajona do zalotów, to na siłowni dzieje się to w bardzo dziwnych dla niej okolicznościach.

d1fg1ck

„Podrywają mnie nawet kobiety w damskiej szatni na mojej siłowni. Zwykle dzieje się to, gdy jestem naga pod koniec treningu, już po wyjściu z sauny. Gdybym była w swoim stroju treningowym, to byłoby wszystko w porządku. Ale czuję się trochę bezbronna, kiedy jestem naga i właśnie nakładam balsam. Traktuję to jako komplement, lecz osobiście nie miałabym śmiałości, żeby podejść do kogoś w takim momencie. Ale te bogate gospodynie domowe chyba dobrze wiedzą, czego chcą” – skwitowała kobieta w rozmowie z The Sun.

Tak 33-latka reaguje na podryw na siłowni

Skyler McKay dodała, że z osobami, które są dla niej atrakcyjne, wymienia się numerami albo po wyjściu z szatni siada z nimi w barze przy siłowni i popijając owocowe smoothie stara się bliżej poznać. Z kolei, gdy podrywa ją ktoś, kto nie jest w jej typie, to po prostu grzecznie odmawia spotkania.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na turned into!

Ćwicz w domu z Calypso: jędrne pośladki

d1fg1ck

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn Extra

Add Comment