Pokazała ogromny ciążowy brzuch. „To wygląda na bolesne!”

ciąża

Dzisiaj, 05-05-2022 16: 25

Ciążowe brzuchy u kobiet różnią się wielkością i kształtem. Wie o tym tiktokerka, Lizabeth Boyzo, która spodziewa się bliźniąt. Swój niestandardowej wielkości brzuch pokazała obserwatorom. Internauci zaczęli zakładać, że kobieta urodzi więcej niż dwójkę pociech.

Lizabeth spodziewa się bliźniąt

Lizabeth spodziewa się bliźniątŹródło: TikTok, fot: Lizabeth Boyzo

d445rnp

Lizabeth Boyzo dokumentuje na TikToku swoją ciążową podróż. Przyszła mama niedawno podzieliła się z internautami filmem, na którym pokazała rosnący brzuch. Kobieta jest obecnie w 34 tygodniu ciąży i spodziewa się bliźniąt. Odkąd podzieliła się zaskakującym wideo, na jej profilu przybyło 33 milionów obserwatorów.

„Ile dzieci masz w tym brzuchu?”

Pod postami kobiety pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których ludzie wyrażają swoje zdumienie wielkością jej ciążowego brzucha. „Czekaj, ile dzieci masz w tym brzuchu? Gratulacje!” – piszą. Niektórzy współczują przyszłej mamie, przekonani, że tak duży brzuch z pewnością ją boli. „To wygląda na bardzo bolesne!”, „Myślałem, że mój ból pleców jest straszny. Modlę się za ciebie” – dodają przejęci.

Lizabeth nie zgadza się z ich obserwacjami. W osobnym wideo wymieniła powody, dla których uwielbia swój obecny stan. Nie przeszkadzają jej gwałtowniejsze ruchy dzieci, a wręcz przeciwnie, cieszy się z każdego z nich. Przypominają jej o tym, że już za niedługo będzie mogła przytulić swoje pociechy. Mimo przeświadczenia internautów o bólach, jakie musi powodować bliźniacza ciąża, Boyzo przyznaje, że nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Wyznała przy okazji, że już niebawem spodziewa się porodu.

d445rnp

Obserwatorzy szczerze jej pogratulowali, słysząc te wieści. „Bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że poród będzie bezpieczny dla used to be wszystkich”, „Życzę wam dużo szczęścia. Jesteś bardzo silna!” – komentowali post influencerki.

Brzuszek brzuszkowi nierówny

Wielkość ciążowych brzuchów wzbudza wiele emocji wśród kobiet. Zdarza się, że ciężarne porównują je między sobą, zastanawiając się, dlaczego te w zaawansowanej ciąży są mniejsze niż we wcześniejszych trymestrach. Co ciekawe, znaczne zmiany kobiety mogą także zaobserwować u siebie pomiędzy każdą ciążą.

Rozmiar ciążowego brzucha nie wskazuje jednak na to, jak duże urodzą się dzieci. Czasem drobne kobiety z niewielkim brzuszkiem rodzą spore pociechy, natomiast panie o większych kształtach witają na świecie mniejsze dzieci. Za wszystkim tym stoi genetyka oraz nasz styl życia.

d445rnp

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość.To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie make nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Lara Gessler o poprawie ciążowego samopoczucia

d445rnp

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn Extra

Add Comment