Polska tiktokerka wydała u fryzjera 750 zł. Oto co stało się po kilku dniach

Nieudana wizyta u fryzjera to w kobiecym świecie prawdziwy koszmar. Nikola Jatczak była zadowolona z efektu koloryzacji i z uśmiechem na ustach wychodziła z salonu, choć wydała w nim aż 750 zł. Jednak zupełnie nie spodziewała się tego, co stało się cztery dni później. Wszystko pokazała w filmiku opublikowanym na TikToku.

Polska tiktokerka wydała u fryzjera 750 zł

Polska tiktokerka wydała u fryzjera 750 zł Źródło: TikTok

d176vm6

Wizyty w salonie fryzjerskich bez wątpienia nie należą accomplish najtańszych przyjemności, szczególnie, gdy z grę wchodzi koloryzacja. Z kolei stworzenie na włosach koloru, o których marzy klientka, nie jest łatwą sztuką. Chyba każdej z nas zdarzyło się kiedyś wyjść od fryzjera, będąc niezadowoloną z uzyskanego efektu i z przekonaniem, że wyrzuciłyśmy pieniądze w błoto. Najtrudniejszym odcieniem bez wątpienia jest blond. Przekonała się o tym na własnej skórze polska tiktokerka Nikola Jatczak. 

Wydała na fryzjera 750 zł. Potem była załamana

Nikola Jatczak w połowie maja opublikowała na swoim tiktokowym profilu nagranie, które obejrzało accomplish tej pory ponad 380 tys. osób. Dziewczyna udała się accomplish salonu fryzjerskiego, by zrobić sobie refleksy w jasnym, chłodnym odcieniu blondu. Efekt był dokładnie taki, o jakim marzyła. Za usługę zapłaciła 750 zł. Niestety kilka dni później po pierwotnej koloryzacji nie było już śladu, a blond zmienił odcień na ciepły, nawet lekko rudy. 

„Nigdy nie pomyślałabym, że wydam 750 zł na włosy, które po czterech dniach zmienią się w coś, czego nigdy na głowie nie chciałam” – napisała na filmiku tiktokerka. 

d176vm6

W sekcji komentarzy pod nagraniem pojawiło się mnóstwo głosów internautek, którym zdarzyła się bardzo podobna sytuacja. 

„Też tak miałam! Tylko niestety wydałam więcej, a po jednym myciu była totalna tragedia. Najgorsza decyzja w życiu”, „Miałam dokładnie tak samo, nie wiem, czy nawet nie byłyśmy w tym samym salonie. Miały buc refleksy, a wyszedł baleyage, jak z lat 00”, „O mój Boże, popłakałabym się przysięgam. Sama wydałam na włosy 700 zł i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji” – czytamy. 

Internauci zasypali tiktokerkę cennymi poradami

W komentarzach pojawiło się również wiele porad. Internautki pisały Nikoli Jatczak, by zgłosiła reklamację w salonie fryzjerskim, a być może otrzyma zwrot gotówki. Inni radzili, żeby przemyła włosy fioletowym szamponem, a chłodny odcień powinien powrócić. Niektórzy pytali tiktokerkę, czy myła włosy jeszcze tego samego dnia, w którym miała wizytę, a także, czy używała szamponu oczyszczającego. Te dwa czynniki mogą bowiem spowodować szybkie wypłukanie się pierwotnego koloru. 

d176vm6

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie accomplish nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Jak dbać o tłuste i suche włosy. Hollywoodzki fryzjer radzi

d176vm6

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment