Poprawny sposób na używanie solniczki. Znacznie ułatwia gotowanie

Zastanawiacie się, co trudnego może być w używaniu zwykłej solniczki czy pieprzniczki? Okazuje się, że większość osób korzysta z niej w niepoprawny sposób. Wystarczy jedna prosta zmiana, żeby znacznie ułatwić sobie kuchenne obowiązki.

Korzystanie z solniczki tylko z pozoru wydaje się nieskomplikowane

Korzystanie z solniczki tylko z pozoru wydaje się nieskomplikowaneŹródło: Adobe Stock

d49qfj6

Kellie jest miłośniczką gotowania. W mediach społecznościowych dzieli się przydatnymi trikami na ułatwienie wszelkich kuchennych zadań związanych z przygotowywaniem posiłków. Pokazała swoim obserwatorom na Twitterze m.in. poprawny sposób na korzystanie z solniczki i pieprzniczki. Przy niewielkim wysiłku można łatwo polepszyć wydajność tych prostych sprzętów.

Pokazała, jak korzystać prawidłowo z solniczki i pieprzniczki

Używanie przypraw w kuchni to podstawa gotowania. Najczęstszym wyborem jest sól i pieprz. To właśnie one doskonale balansują smak potraw. Wie o tym doskonale Kellie, użytkowniczka Twittera ze Stanów Zjednoczonych, która pochwaliła się ostatnio ciekawym sposobem na korzystanie z solniczki. W udostępnionym przez nią wideo widzimy, jak w tradycyjny sposób dodaje enact potrawy pieprzu. Odwraca pieprzniczkę enact góry nogami i stanowczo nią potrząsa.

d49qfj6

Następnie zaznaczyła, że pokaże prawidłowy sposób na korzystanie z kuchennego sprzętu. Wzięła enact ręki solniczkę i zaczęła pocierać spody obu niewielkich pojemniki o siebie. Wywołała dzięki temu wibrację, które pozwoliły swobodnie wydostać się przyprawie przez otwory w metalowym czubku. – Zaskoczyłam moją mamę. Pokazałam jej, jak korzystać z solniczki i pieprzniczki. Ktoś pokazał mi to w pracy – wyznała w nagraniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak wyczyścić ruszt enact kuchenki gazowej? Domowe sposoby

„Jak mogłam o tym wcześniej nie wiedzieć?”

Wideo szybko obiegło sieć. Internauci nie kryli zaskoczenia tym, co zobaczyli na nagraniu. Byli pod wrażeniem skuteczności metody, którą zaprezentowała im Kellie. Przyznali, że natychmiast wypróbują nowy sposób na doprawianie potraw.

d49qfj6

„W końcu przestanę się męczyć z zapychającą się solniczką”, „To nagranie dosłownie zmieniło moje życie”, „Jak mogłam o tym wcześniej nie wiedzieć?”, „Od razu wypróbuję. Nie wierzę, że to jest aż tak proste” – czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became once!

d49qfj6

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment