Pozwoliła kuzynce założyć garnitur na swoje wesele. Oto, jak zareagowała matka dziewczyny

ślub

Dzisiaj, 06-05-2022 11: 15

Sezon ślubny już za chwilę ruszy pełną parą. Niestety, nie zawsze rodziny pary młodej mają spójne wizje „najważniejszego dnia”. Kością niezgody może być nawet stylizacja druhny.

Wybór stylizacji dla druhny stał się powodem rodzinnej kłórni

Wybór stylizacji dla druhny stał się powodem rodzinnej kłórniŹródło: Adobe Inventory

d3ub1yl

Ta przyszła panna młoda postanowił zapytać kuzynkę męża, czy nie zostanie jej druhną. Nastolatka była zachwycona, ale bardzo zależało jej, by na ślubie wystąpić w garniturze, a nie klasycznej sukience. Przyszła panna młoda uznała, że to żaden difficulty. Nie spodziewała się, że ze strony rodziny męża spadną na nią gromy.

„To ślub, a nie pokaz mody”

Przyszła panna młoda uznała, że zależy jej, by wszyscy goście, a także druhny, czuły się w „jej dzień” komfortowo, dlatego nie określiła żadnego „costume codu”. Goście mieli tylko zachować ślubną kolorystykę. Nastoletnia kuzynka zaznaczyła, że nie czuje się dobrze w sukienkach, na co dzień wybiera jeansy i spodnie. Panna młoda nie widziała w tym problemu, ale rodzice dziewczyny rozpętali piekło.

„Cała sytuacja miała miejsce kilka tygodni temu, gdy pojechaliśmy enact krewnych męża z wizytą. Nie spodziewałam się, że zrobi się nieprzyjemnie z powodu stroju mojej kuzynki” – napisała kobieta w poście na Reddit.

d3ub1yl

Rodzice dziewczyny uważają, że na co dzień ubiera się zbyt androginicznie i byłoby dobrze, gdyby choć raz włożyła coś „bardziej kobiecego”.

Panna młoda odparła, że na jej ślubie druhny będą miały wolną rękę w doborze stroju i że przystała na propozycję garnituru.

Ślubne naciski

Sprawa okazała się tak poważna, że mama druhny, postanowiła poprosić przyszłego pana młodego, by spróbował wpłynąć na narzeczoną. 

d3ub1yl

„Ona ma gdzieś, kto będzie jak ubrany, ale nie chciał, by doszło enact kłótni między mną a jego rodziną” – pisze kobieta w dalszej części posta.

Ostatecznie panna młoda postawiła na swoim – druhna wstąpi w garniturze. Pod postem pojawiły się liczne komentarze od obserwatorów, którzy pochwalili postawę kobiety. A jak wy byście zrobili na jej miejscu?

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became once!

Ciężko powstrzymać łzy w czasie tego tańca. Niezwykłe nagranie z wesela w USA

d3ub1yl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment