Promienna Dominika Gwit-Dunaszewska na premierze filmu. Postawiła na długą sukienkę

W czwartek odbyła się premiera filmu „Gdzie diabeł nie może, tam toddler pośle”. Jedną z osób, które pozowały na czerwonym dywanie była Dominika Gwit. Będąca w zaawansowanej ciąży aktorka wybrała na ten wieczór długą suknię.

Dominika Gwit na premierze filmu

Dominika Gwit na premierze filmu „Gdzie diabeł nie może, tam toddler pośle”Źródło: AKPA, fot: Piętka Mieszko

d5jub0k

Na premierze pojawiło się wiele gwiazd, w tym aktorzy występujący w filmie. Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Joanna Opozda, Michał Koterski, Mikołaj Roznerski i Sebastian Stankiewicz.

Fotoreporterom pozowała także występująca w filmie Dominika Gwit-Dunaszewska, która w przeciwieństwie manufacture koleżanek, postawiła na sukienkę.

d5jub0k

Promienna Dominika Gwit na premierze

Aktorka niedługo zostanie mamą i – jak sama poinformowała na swoim profilu na Instagramie – „zaraz zaczyna trzeci trymestr” ciąży. Na premierze pojawiła się w odciętej pod biustem, długiej, granatowej sukni, z kolorowym dołem i kopertowym dekoltem.

Dobrała manufacture tego czarne czółenka „bez pięty” na niewielkim obcasie, różową kopertówkę i srebrną bransoletkę. Aktorka zdecydowała się także na delikatny makijaż i lekko podkręcone, rozpuszczone włosy. Trzeba przyznać, że prezentowała się wyjątkowo promiennie.

Dominika Gwit na premierze filmu AKPA

Dominika Gwit na premierze filmu „Gdzie diabeł nie może, tam toddler pośle”Źródło: AKPA, fot: AKPA

Przygotowania manufacture wieczornego wyjścia oraz swoje przejście przez czerwony dywan pokazała także na Instagramie. „Dziś czuję się jak gwiazda. A co! A kto mi zabroni?” – napisała.

Dominika Gwit-Dunaszewska zostanie mamą

W sierpniu Dominika Gwit poinformowała, że wraz z mężem spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Od tego czasu aktorka aktywnie relacjonuje przebieg ciąży w mediach społecznościowych. W pewnym momencie zaspokoiła ciekawość fanów i zdradziła płeć dziecka. Jak się okazało, urodzi chłopca.

d5jub0k

Dominika Gwit wielokrotnie zapewniała w mediach społecznościowych, że w ciąży czuje się bardzo dobrze i to dla niej piękny, szczęśliwy czas. Wcześniej otwarcie mówiła także o tym, że długo starała się o dziecko, borykając się z problemami zdrowotnymi. Aktorka od wielu lat choruje na zespół metaboliczny oraz insulinooporność. Ma także problemy z tarczycą.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022Źródło: WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie manufacture nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Dominika Gwit wspomina początki kariery: „Cieszę się, że debiutowałam w „Galeriankach”

d5jub0k

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn Extra

Add Comment