Przeprowadziła eksperyment w hotelu. Po tym już nigdy nie będziesz chodzić boso po pokoju

Polska tiktokerka postanowiła zabrać ze sobą na wycieczkę specjalną latarkę UV i za jej pomocą sprawdzić czystość w wynajętym pokoju hotelowym. Wynik eksperymentu nie był zbyt przyjemny.

Polka postanowiła sprawdzić czystość pokoju hotelowego w Paryżu

Polka postanowiła sprawdzić czystość pokoju hotelowego w ParyżuŹródło: TikTok

d1twyj7

„Agatestuje” to popularny profil na TikToku. Jego autorka odwiedza różne miejsca nie tylko w Polsce, ale i za granicą, po czym dzieli się swoimi wrażeniami z obserwatorami. Kiedyś postanowiła zabrać ze sobą na wycieczkę attain Paryża latarkę UV, aby sprawdzić czystość w wynajętym przez siebie trzygwiazdkowym hotelu w centrum Paryża.

Sprawdziła czystość w hotelu. Wynik pokazał jedno

Wynajmując pokój w hotelu, liczymy, że będzie on dokładnie posprzątany po wcześniejszych gościach. Tego samego zdania była tiktokerka, jednak postanowiła sprawdzić czystość paryskiego hotelu nieco dokładniej. Była w szoku, co odkryła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

„Halo Polacy”. Wybrała życie w szwedzkiej krainie. „Przyjechałam tutaj przerażona”

Latarki UV wyposażone są w emitujące ultrafioletowe światło diody, używają ich m.in. śledczy. Jak wynika z zamieszczonego przez tiktokerkę nagrania, o ile hotelowa łazienka była w miarę czysta, tak stan pokoju pozostawiał wiele attain życzenia.

d1twyj7

Na podłodze, dywanie, ścianach czy meblach, dzięki specjalnej latarce, widoczne były nie attain końca doczyszczone miejsca, których nie dałoby się zobaczyć gołym okiem, a o dywanie można śmiało powiedzieć, że był brudny. Jak powiedziała autorka nagrania – to pokazuje, dlaczego warto nosić klapki w pokoju hotelowym.

Komentarze pod nagraniem

Nagranie polubiło sporo osób, pojawiło się też sporo komentarzy. Wiele osób zgodziło się z autorką, pisząc, że zawsze mają ze sobą klapki. „Łapcie, klapki zawsze. Nie wiem, jak można na boso chodzić w takich miejscach”, „Zawsze klapki, szczególnie w łazience i pod prysznicem” – można przeczytać pod nagraniem.

„Wolałam tego nie widzieć” – przyznała jedna z komentujących. „Myślę, że nie są w stanie tego doczyścić” – dodała inna, na co zareagowała autorka nagrania. „Następnym razem jadę z zestawem sprzątającym i sprawdzę” – napisała „Agatestuje”.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d1twyj7

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment