Przez lata starała się o dziecko. Mąż zdradził ją z siostrą i został ojcem

zdrada

Wczoraj, 29-04-2022 21: 55

Zasmucona czytelniczka popularnego magazynu wyznała, w jaki sposób dowiedziała się o romansie męża. Przyznaje, że poczuła się oszukana przez dwie najbliższe osoby. W dodatku okazało się, że siostra wkrótce zostanie mamą, co było największym marzeniem zdradzonej kobiety.

Kobieta dowiedziała się, że mąż będzie mieć dziecko z jej siostrą

Kobieta dowiedziała się, że mąż będzie mieć dziecko z jej siostrą Źródło: Adobe Stock, fot: Adobe

d68egtl

Małżeństwo pewnej kobiety skończyło się w wyjątkowo przykry sposób. Czytelniczka brytyjskiego magazynu przyznała, że dwie wiadomości, które spadły na nią niczym grom z jasnego nieba, zrujnowały jej życie. Ostatnie lata i tak były trudne – para starała się o dziecko, wciąż jednak spotykając się z rozczarowaniem. To, co kobieta odkryła później, zupełnie ją załamało.

Zdradził ją z siostrą. Będą mieć dziecko

Zrozpaczona kobieta wyznała, że jej małżeństwo skończyło się zaraz po tym, jak dowiedziała się o zdradzie mężczyzny. Mąż, gdy dowiedział się, że siostra jego partnerki jest w ciąży, postanowił odejść od żony, aby wspólnie wychować latorośl. Wkrótce po rozwodzie, ponownie ożenił się z matką swojego dziecka. Zaś z autorką listu zupełnie stracił kontakt. Jakby tego było mało, miesiące później rodzina kobiety nalegała, aby poznała swą siostrzenicę, nie rozumiejąc, że jest to dla niej na ten moment zbyt trudne.

d68egtl

„Kiedy jeszcze byliśmy razem, mieliśmy problemy z poczęciem, co łamało nam serca. Myślałam jednak, że nasze małżeństwo jest wystarczająco silne, aby to przetrwać” – wyznała.

Początkowo po odkryciu przez kobietę zdrady i ogromnej kłótni para chciała przeprowadzić się w inne miejsce i zacząć wszystko od nowa. Kilka tygodni później zadzwonił telefon. Siostra zdradzonej kobiety była w ciąży.

„Nie było mowy o tym, abym się przeprowadziła wraz z nim z powrotem. Miałam kredyt hipoteczny, podjęłam nową pracę, żeby mieć fundusze na spłatę” – dodała pokrzywdzona.

Uczucie najwyraźniej nie było dość silne, bowiem niedługo po wyjeździe mężczyzny do ciężarnej siostry, postanowił z nią zostać.

„Odwiedzamy rodzinę na zmianę”

Zdradzona kobieta wyznaje, że nie jest w stanie przebywać z byłym mężem, siostrą i ich dzieckiem w jednym pomieszczeniu. Rodzinę odwiedzają więc na zmianę. Przed Bożym Narodzeniem pojawiły się kolejne prośby o wspólne święta. Autorka listu do redakcji postanowiła zmierzyć się z problemem i zajrzała na Facebooka siostry. Jednak to, co zobaczyła, ją przerosło.

d68egtl

„Widziałam tam setki szczęśliwych zdjęć ich rodziną. Mój były mąż całujący ją po porodzie, zdjęcia z pierwszych urodzin, rodzinnych wycieczek” – wyznała.

Kobieta zwróciła się do autorki kolumny z poradami o pomoc. Czy nadszedł czas, aby mimo bólu, skonfrontować się z siostrą i byłym?

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na changed into once!

4 sposoby jak nie ulec pokusie i powstrzymać się od zdrady

d68egtl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment