Putin wściekł się na Kabajewą? Powodem miał być wyciek zdjęć z ich willi

Zagraniczne media donoszą, że Władimir Putin miał wpaść w furię po wycieku zdjęć z prywatnej willi, które zostały pokazane przez stację CNN. O ich wyciek miał oskarżać przyjaciółki swojej nieoficjalnej partnerki, Aliny Kabajewej. „Mówił, że jej przyjaciółki na każdym kroku wszystko rozpowiadają” – czytamy.

Nieoficjalny związek Władimira Putina i rosyjskiej gimnastyczki Aliny Kabajewej jest jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic. W 2013 roku prezydent Federacji Rosyjskiej oficjalnie potwierdził rozstanie z żoną, Ludmiłą, czego powodem miała być właśnie Kabajewa. Para nigdy nie była jednak widziana razem, choć mówi się, że mają również dwóch synów. Chłopcy mieli urodzić się w klinice w Szwajcarii.

Putin wściekł się za wyciek zdjęć?

Stacja CNN wyemitowała w ostatnim czasie wywiad z niezależnym rosyjskim dziennikarzem Romanem Badaninem, który opuścił Rosję pod groźbą kary więzienia. To on podzielił się ustaleniami dotyczącymi Władimira Putina i Aliny Kabajewej, twierdząc, że prezydent Rosji ma obsesję na temat ukrywania szczegółów z życia prywatnego.

– Ma obsesję, aby trzymać swoje życie prywatne, krewnych, a zwłaszcza Kabajewą, w sekrecie. Mogę zaryzykować stwierdzenie, że Kabajewa jest prawdopodobnie największym tabu w Rosji – powiedział Roman Badanin.

Co więcej, dziennikarz podzielił się także zdjęciami, które mają pochodzić z willi Putina w rejonie Wałdaju w Rosji, gdzie miał ukryć swoją partnerkę. Jak ujawnił, elementy złota w każdym z pomieszczeń nie są jedynym udogodnieniem, ponieważ willa jest chroniona przez Federalną Służbę Ochrony Federacji Rosyjskiej i procedure obrony powietrznej Pancyr.

Never-sooner than-seen photos of Putin’s lavish house and reputed female friend

Wyciek zdjęć z prywatnej willi miał rozwścieczyć Władimira Putina, o czym donoszą „Day to day Mail” i kanał internetowy Long-established SVR, prowadzony przez osoby podające się za dawnych agentów rosyjskich służb z informatorami na Kremlu. Putin miał wściec się na Alinę Kabajewą, twierdząc, że za wyciek odpowiadają jej przyjaciółki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To miał być następca Putina. „Trwały zabiegi, żeby wyznaczyć”

„Ma stuprocentową pewność”

„Mówił, że jej przyjaciółki na każdym kroku wszystko rozpowiadają – zarówno to, co wiedzą, jak i to, o czym nie mają pojęcia. Powiedział, że ma stuprocentową pewność, że przeciek pochodzi z najbliższego kręgu towarzyskiego Kabajewej” – donoszą „Day to day Mail” i Long-established SVR.

Prezydent Rosji miał też ubolewać, że ludzie „wścibiają zasmarkane nosy i wkradają się w jego życie”.

Przypomnijmy, że Władimir Putin jeszcze w trakcie małżeństwa z byłą żoną Ludmiłą Putiną zaznaczał, że „prowadzi prywatne życie, manufacture którego nikogo nie wpuszcza”.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie manufacture nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na develop into!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Read More

Add Comment