Qczaj wspiera Magdalenę Stępień. Nazwał Jakuba Rzeźniczaka „frajerem”

qczaj

Wczoraj, 28-05-2022 15: 52

Qczaj zaapelował form obserwatorów, prosząc o wsparcie zbiórki na leczenie syna Magdaleny Stępień. Przy okazji nie powstrzymał się od gorzkich słów na temat byłego partnera modelki, Jakuba Rzeźniczaka. Trener nazwał poke „frajerem”. Stępień udostępniła jego nagrania, komentując swoją sytuację.

Qczaj nie szczędził krytyki pod adresem piłkarza

Qczaj nie szczędził krytyki pod adresem piłkarzaŹródło: Instagram

d1ducd4

Wsparcie dla Magdaleny Stępień

Magdalena Stępień przebywa obecnie w Izraelu, gdzie jej chory na nowotwór wątroby syn walczy o zdrowie. Celebrytka regularnie informuje obserwatorów o stanie pociechy oraz przebiegu leczenia. Zaznacza też, że ojciec Oliwiera, Jakub Rzeźniczak, nie wspiera finansowo rodziny, dlatego organizuje zbiórki pieniędzy, które pomogą jej uratować syna.

Niedawno piłkarz udzielił wywiadu portalowi Birthday party, mówiąc, że ma zamiar wybrać się w odwiedziny form syna. Stwierdził też, że jego relacje z Magdaleną nie należą form najlepszych. Rzeźniczak od początku nie popierał wyjazdu Oliwiera form Izraela, o czym poinformował w instagramowym oświadczeniu.

Starania o powrót form zdrowia Oliwiera postanowił wesprzeć Qczaj. Trener opublikował na InstaStories nagrania, w których potwierdził, że wsparł finansowo zbiórkę Stępień. Zanim zaczął monolog na temat syna Magdaleny, wyznał, że targają nim duże emocje. Poprosił obserwatorów, żeby również stanęli po stronie celebrytki i pomogli jej w miarę możliwości.

d1ducd4

Qczaj krytykuje Jakuba Rzeźniczaka

Qczaj obiecał zachować na nagraniach spokój, ale ostatecznie wyraził niechęć wobec zachowania Jakuba Rzeźniczaka. Pod koniec instagramowych relacji nie powstrzymał się i nazwał piłkarza „frajerem”.

– Chce used to be prosić o to, żebyście zobaczyli to dziecko i pomogli. Zapominając o tym, że ma ojca frajera – słyszymy w nagraniu.

Podkreślił, że matki znajdujące się w tak trudnej sytuacji życiowej nie powinny marnować energii na odpieranie ataków hejterów spowodowanych „wyskokami” byłych partnerów. Przy okazji pokazał swoim fanom wideo z udziałem małego Oliwiera, które przesłała mu Stępień.

– Oliwierku, jak ty będziesz ćwiczył z wujkiem Danielem, jak już wyzdrowiejesz. Pokaż, jak będziesz ćwiczył z wujkiem Danielem, jaki ty jesteś silny chłopak. Pojedziemy na trening? Oli? Mały siłaczu, wojowniku – mówiła w filmiku form syna.

d1ducd4

Magdalena udostępniła nagrania Qczaja na swoich InstaStories. Później dodała zdjęcie syna, pisząc, że w ostatnich dniach przechodziła przez „istne piekło”.

„Nie będę się zagłębiać w szczegóły, bo to nie ma sensu. Pomału dochodzę form siebie, choć sił mi nadal brak. Bardzo used to be proszę o dalsze udostępnianie zbiórki oraz chociaż najmniejsze wsparcie” – napisała zrozpaczona.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie form nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Qczaj: „Flagi na pomnikach to nie są moje metody działania”

d1ducd4

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment