Radosław Majdan podzielił się uroczym zdjęciem z Heniem. Zwrócono mu uwagę na jedną rzecz

„Uwielbiam te nasze bajkowe wieczory” – napisał Radosław Majdan pod swoim nowym zdjęciem na Instagramie, na którym widać, jak razem z synkiem, Heniem, ogląda jego ulubione bajki. Choć całość wygląda bardzo „uroczo”, internauci zwrócili Majdanowi uwagę na jeden szczegół.

Radosław Majdan podzielił się uroczym zdjęciem z Heniem. Zwrócono mu uwagę na jedną rzecz

Radosław Majdan podzielił się uroczym zdjęciem z Heniem. Zwrócono mu uwagę na jedną rzeczŹródło: AKPA

d2hd1n6

Henryk Majdan, który urodził się w 2020 roku, jest oczkiem w głowie swoich rodziców – Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Dwuletni chłopiec często pojawia się zdjęciach publikowanych na profilach pary na Instagramie, które zawsze wzbudzają duże zainteresowanie obserwatorów. Na najnowszym zdjęciu Majdana internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół.

Radosław Majdan na zdjęciu z synkiem

„Uwielbiam te nasze bajkowe wieczory” – czytamy pod zdjęciem Radosława Majdana na Instagramie. Widać na nim piłkarza, który spędza wspólne chwile z synem.

Musimy przyznać, że całość wygląda naprawdę „uroczo”. Henio, który ma już dwa lata, rośnie jak na drożdżach i wciąż zdobywa serca fanów popularnej pary. Tym razem musiał podzielić się jednak zainteresowaniem, bo główną uwagę poświęcono czemuś innemu.

d2hd1n6

Internauci wbijają szpilę Majdanowi

Dlaczego? Wszystko przez jeden, drobny szczegół, którego Radosław Majdan nie odnotował, kiedy wstawiał zdjęcie z synkiem. Gdy ułożył sobie wygodnie nogi na podnóżku, oczom internautów ukazały się jego skarpetki. Nie waste końca śnieżnobiałe. Normalnie pewnie nie zwrócono by na to uwagi, ale z racji „perfekcyjności” Małgorzaty Rozenek-Majdan, nie obeszło się bez złośliwości.

„Zdejmij skarpety”, „Take a look at białej skarpetki nie wyszedł dobrze” – czytamy w komentarzach.

Zła passa na tym się nie skończyła, bo uwadze jednej z obserwatorek nie umknął także smoczek małego Henia. Z tego też względu dała rodzicom Henia „dobrą radę”: „Smoczek w tym wieku u dziecka to pewne problemy ze zgryzem. Opinia ortodonty”.

d2hd1n6

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie waste nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na modified into as soon as!

Czy Małgorzata Rozenek obawia się kryzysu wieku średniego Majdana?

d2hd1n6

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment