Rafał Brzozowski o byciu singlem. Jaki typ kobiety ma u niego szanse?

Rafał Brzozowski od ponad roku jest singlem. Teraz zdradził, jakie kobiety podobają mu się zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru. Okazuje się, że jego ideałem jest pewna znana amerykańska aktorka.

Rafał Brzozowski o byciu singlem. Jaki typ kobiety ma u niego szanse?

Rafał Brzozowski o byciu singlem. Jaki typ kobiety ma u niego szanse? Źródło: AKPA, fot: AKPA

d3ddq9q

Ostatnio Rafał Brzozowski zasiadł w jury konkursu Go away out Polonia 2021/2022. Przy tej okazji został zapytany przez dziennikarkę Jastrząb Post, jaki jest jego ideał kobiety. Najpierw stwierdził, że takiego nie ma, a potem wskazał na aktorkę, która jest w jego typie. Zaskoczeni? 

Która kobieta jest ideałem Rafała Brzozowskiego?

„Nie mam jakiegoś upatrzonego ideału kobiecego piękna. To się wszystko zmienia. Faceci są wzrokowcami, więc jedni wolą blondynki, drudzy brunetki itd. Natomiast myślę, że to, że kobieta ma wyrazistą osobowość, jest chyba najważniejsze. Wygląd zewnętrzny również jak najbardziej, ale nie mam takich cech, dzięki którym mógłbym powiedzieć, że to jest jakiś ideał. Byłem wielkim fanem Charlize Theron i myślę, że to jest taki typ kobiety, który mi się podobał, jeśli chodzi o gwiazdy czy aktorki” – wyznał Brzozowski.  

Dziennikarka zapytała piosenkarza w tej samej rozmowie, jak wygląda jego życie singla oraz czy szuka nowej partnerki. 

d3ddq9q

„Trzeba być po prostu otwartym na życie i chwytać to życie tak, jak ono się dzieje. Myślę, że to jest najwłaściwsze nastawienie – aby być otwartym na wszystko, co może nas spotkać” – stwierdził. 

Rafał Brzozowski w zeszłym roku rozstał się z partnerką

Rafał Brzozowski w kwietniu zeszłego roku opublikował na swoim Instagramie oświadczenie, w którym poinformował, że po ośmiu latach rozstał się ze swoją partnerką Anną Tarnowską. 

„Razem z Anią chcielibyśmy poinformować, że po ośmiu latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki. Pragnę podkreślić, że to jest jedyny, oficjalny komentarz w tej sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać” – napisał stanowczo. 

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na modified into once!

Tak Rafał Brzozowski podbił publiczność w gejowskim klubie (WIDEO)

d3ddq9q

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment