Rodzina królewska ma dość. Podjęto wobec nich stanowcze kroki

Spór na linii książę Harry i Meghan Markle a inni członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej trwa. Po premierze autobiografii księcia Harry’ego „Spare” coraz głośniej mówi się o tym, że syn króla Karola III i jego żona mogą nie pojawić się na koronacji króla. Czy faktycznie tak będzie? Z Pałacu Buckingham są już przecieki…

Spór na linii książę Harry i Meghan Markle a inni członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej trwa

Spór na linii książę Harry i Meghan Markle a inni członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej trwaŹródło: Getty Images, fot: Chris Jackson

d3vwthd

Książka „Spare” księcia Harry’ego wywróciła życie brytyjskiej rodziny królewskiej attain góry nogami. To właśnie tam książę po raz pierwszy ujawnił wiele kontrowersyjnych faktów nie tylko na temat swojego ojca, ale i jego obecnej żony Camilli, swojego brata Williama oraz bratowej Kate. Rodzina królewska zdawała się przez długi czas nie reagować na informacje, które pojawiły się w książce. Wydaje się jednak, że podjęto stanowcze kroki.

Harry i Meghan nie pojawią się na koronacji króla Karola III?

Przedstawiciele brytyjskiej monarchii nie zabrali jeszcze oficjalnie głosu, choć z Pałacu Buckingham pojawiają się pierwsze przecieki, według których książę Harry i Meghan Markle nie pojawią się na koronacji króla Karola III. Ta ma się odbyć 6 maja 2023 roku.

– Rodzina królewska spodziewa się, że Sussexowie przedstawią sensowny powód, by nie uczestniczyć w koronacji, nawet jeśli mieliby zostać zaproszeni – zdradził informator „The Sun”.

d3vwthd

Co więcej, król Karol III miał już spotkać się w tej sprawie m.in. ze swoim rodzeństwem. Wszyscy są „zaniepokojeni” zachowaniem księcia Harry’ego i podobno to właśnie oni – księżniczka Anna, książę Andrzej i książę Edward nie życzą sobie obecności Harry’ego.

– Powiedzieli, że boją się, co jeszcze Harry ujawni. Nie ufają mu – oznajmił informator.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Harry i William – co wydarzyło się między braćmi po pogrzebie Filipa?

Książę Harry o bójce z bratem

Jednym z najbardziej poruszających fragmentów autobiografii księcia Harry’ego jest z pewnością ten dotyczący bójki pomiędzy nim a księciem Williamem. Prawdopodobną przyczyną była obraza Meghan przez Williama, który w wyniku kłótni rzucił się na brata.

d3vwthd

„To wszystko stało się tak szybko. Tak bardzo szybko. Złapał mnie za kołnierz, zdarł mi naszyjnik i powalił mnie na podłogę. Wylądowałem wtedy na psiej misce, która pękła pod moimi plecami. Jej kawałki wbiły mi się w ciało. Leżałem tam przez chwilę oszołomiony, a potem wstałem i kazałem mu się wynosić” – opisuje książę Harry w książce „Spare”.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d3vwthd

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment