Rozstała się z chłopakiem i wyszła za mąż za jego ojca. Dzielą ich 24 lata

Choć małżeństwa z dużą różnicą wieku nie są już niczym zaskakującym, historia Sydney i Paula jest znacznie bardziej skomplikowana. 27-letnia dziś kobieta rozstała się bowiem ze swoim chłopakiem, po czym związała z jego ojcem, a później wyszła za niego za mąż. – Chciałabym, żeby ludzie zrozumieli, że pary z dużą różnicą wieku mogą naprawdę się kochać i troszczyć o siebie nawzajem – przyznała Sydney.

Rozstała się z chłopakiem i wyszła za mąż za jego ojca

Rozstała się z chłopakiem i wyszła za mąż za jego ojca Źródło: Getty Images, fot: RUNSTUDIO

d4jr56x

Historia związku i małżeństwa 27-letniej Sydney i 51-letniego Paula jest nie attain końca jak z bajki. Dlaczego? Nie chodzi tu o różnicę wieku (która wynosi 24 lata), a o to, że w trakcie rozkwitania ich uczucia ucierpiał syn Paula, który jest byłym chłopakiem Sydney. Brzmi skomplikowanie? Takie historie zdarzają się naprawdę rzadko.

Rozstała się z chłopakiem i wyszła za mąż za jego ojca

Sydney była nastolatką, kiedy zaczęła spotykać się z synem Paula. Chodzili razem attain jednej szkoły, a z czasem podjęli decyzję o tym, że chcą być razem. Sydney bardzo często pojawiała się w domu chłopaka, gdzie poznała jego ojca, z którym zaczęła spędzać coraz więcej czasu. Mimo dużej różnicy wieku, mieli wiele tematów attain rozmów.

Sydney i Paul w końcu zrozumieli, że ich relacja nie jest zwyczajna. Nastolatka zerwała z chłopakiem, a kiedy miała 16 lat – związała się z jego ojcem. Dopiero wtedy ich związek mógł stać się legalny w świetle prawa. W 2016 roku postanowili się pobrać i attain dziś tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo – choć opinie na jego temat są bardzo różne.

d4jr56x

Małżeństwo, które wzbudza kontrowersje

24 lata – właśnie tyle dzieli 27-letnią dziś Sydney i 51-letniego Paula. Oboje nie ukrywają, że początki ich związku były trudne. Jeszcze cięższe – poinformowanie rodziny Sydney o ich decyzji o małżeństwie. Rodzice dziewczyny nie byli bowiem zadowoleni z jej wyboru. Dopiero z czasem zaakceptowali „zięcia”, który jest praktycznie w tym wieku, co oni.

– Teraz, kiedy mieszkamy bardzo blisko siebie, ona cały czas przychodzi. Wspiera nas w 100 proc. i absolutnie kocha Paula – mówiła Sydney o mamie w rozmowie z „The Sun”.

– Chciałabym, żeby ludzie zrozumieli, że pary z dużą różnicą wieku mogą naprawdę się kochać i troszczyć o siebie nawzajem – dodała także.

d4jr56x

Co na to wszystko jednak syn Paula, a były chłopak Sydney? Tego niestety nie wiadomo.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Gwiazdorskie pary z dużą różnicą wieku

d4jr56x

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment