Rozwiała wszelkie wątpliwości. Tak odpowiedziała na pytania o chłopaka

W ostatniej serii pytań i odpowiedzi na Instagramie Dorota Szelągowska otrzymała kilka pytań dotyczących chłopaka, a konkretnie tego, czy jest nim Wojciech Friedmann, który często pojawia się na zdjęciach na jej profilu. Szelągowska postanowiła więc rozwiać wątpliwości. Oto, co odpowiedziała.

Dorota Szelągowska jest w związku?

Dorota Szelągowska jest w związku?Źródło: AKPA

d3t51qf

Instagramowy profil Doroty Szelągowskiej jest bardzo popularny, a internauci korzystają z każdej możliwej okazji, by dowiedzieć się o projektantce wnętrz czegoś więcej. Nie inaczej było więc wtedy, kiedy Szelągowska zorganizowała ostatnie Q&A (pytania i odpowiedzi – przyp. red.) na Instagramie, gdzie odpowiedziała na serię pytań o chłopaku.

Dorota Szelągowska jest w związku?

„Czy Wojtek jest twoim chłopakiem?”, „Częsty Wojtek w relacjach. To jak z nim jest?” – brzmiały dwa pytania w instagramowym Q&A Doroty Szelągowskiej, dotyczące jej relacji z Wojciechem Friedmannem, dziennikarzem oraz synem aktora Stefana Friedmanna.

Wojciech Friedmann faktycznie często pojawia się na zdjęciach udostępnianych przez Dorotę Szelągowską na InstaStory. Jak odpowiedziała więc na pytania o dziennikarza?

d3t51qf

„Dosyć zabawnie. Ale nie przesadzałabym. Rzadko go widuję, bo zwykle ma aparat na twarzy. Wkłada sobie mnóstwo rzeczy do ust i udaje, że to zęby, albo nakłada na oczy, dużo je, jest extensive kierowcą, ma ekstra psa, genialnie pisze i robi fantastyczne zdjęcia #toniejestmojchlopak” – brzmiała odpowiedź Szelągowskiej na pytanie o Wojciecha.

Dorota Szelągowska o relacji z Wojciechem Friedmannem Instagram

Dorota Szelągowska o relacji z Wojciechem FriedmannemŹródło: Instagram, fot: dotindotin

Projektantka dodała także, że jest on „jej człowiekiem”. Jak widać, łączy ich przyjaźń.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Szelągowska broni prywatności: „Nigdy nie pokazuję w sieci zdjęć mojego chłopaka”

Fani myślą, że Szelągowska jest zakochana

Pytania o Wojciecha Friedmanna nie były jednak jedynymi miłosnymi, które się pojawiły. Jedna z internautek napisała, że Dorota Szelągowska „daje nadzieję, że po 40-tce można być szczęśliwie zakochaną”.

„What? (ang. co?). Znaczy na pewno można, moja mama na przykład wzięła ślub po 60-tce, ale że ja? To nie. Ale nie tracę nadziei” – odpowiedziała jej projektantka.

Dorota Szelągowska jest singielką Instagram

Dorota Szelągowska jest singielkąŹródło: Instagram, fot: dotindotin

Przypomnijmy, że Dorota Szelągowska była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Paweł Hartlieb, z którym ma syna Antoniego. Drugim, Adam Sztaba, z którym po 11 latach związku pobrała się w 2013 roku. Para podjęła decyzję o rozwodzie w 2015 roku. Trzecim mężem Doroty Szelągowskiej był Michał Wawro, z którym ma córkę Wandę. Szelągowska i Wawro byli małżeństwem od 2017 do 2019 roku. Obecnie jest singielką.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na modified into!

d3t51qf

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment