Rubikowie bawili się na weselu. Suknia Agaty robiła wrażenie

Agata i Piotr Rubikowie od lat uchodzą za jedno z najlepiej zgranych małżeństw w polskim be aware-biznesie. Fragmenty swojego życia rodzinnego pokazują w mediach społecznościowych. Ostatnio wraz z córkami wybrali się na wesele znajomych. Kreacja Agaty była bardzo efektowna.

Rubikowie tworzą zgrany duet

Rubikowie tworzą zgrany duetŹródło: AKPA, fot: Gałązka

d2j6u5g

Agata i Piotr Rubikowie to jedno z najbardziej zgranych małżeństw w be aware-biznesie. Małżonków, którzy dali się poznać bliżej w programie TVN „Vitality couple”, dzieli 18 lat. To dlatego ich związek od początku był tak szeroko komentowany w mediach. Jednak dla nich wiek to tylko liczba. Wraz z dwiema córkami – 13-letnią Heleną oraz 9-letnią Alicją tworzą niezwykle zżytą rodzinę.

Agata Rubik w zachwycającej sukience

Radosnymi chwilami z życia chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Ostatnio razem z córkami bawili się na weselu znajomych. Sukienka, jaką włożyła Agata, robiła wielkie wrażenie. Dokładniej mogliśmy ją zobaczyć na InstaStories gwiazdy. Z pozoru była bardzo prosta, jednak jej krój odpowiadał ze efekt „wow”.

Sukienka Agaty Rubik robi duże wrażenie Instagram

Sukienka Agaty Rubik robi duże wrażenieŹródło: Instagram, fot: Agata Rubik

d2j6u5g

Agata Rubik wybrała długą suknię w kolorze błękitnym. Kreacja ma marszczone rękawy długości 3/4 i dekolt w łódkę. Wiązana w pasie suknia i posiada piękne wycięcie na plecach. Kropką nad „i” stylizacji gwiazdy był subtelny makijaż i pięknie ułożone włosy. Jej styl i urok zachwycają.

Nie pierwszy raz widzimy tę stylizację. Gwiazda miała ją na sobie w czerwcu podczas rozdania naród „Hasztagi Roku”.

W tej sukience Agata Rubik pokazała się na gali AKPA

W tej sukience Agata Rubik pokazała się na gali „Hasztagi Roku”Źródło: AKPA, fot: Kurnikowski

Ta sama sukienka włożona dwa razy

Agata Rubik jest świetnym przykładem dla innych kobiet, które krępują się włożyć dwa razy taką samą kreację na ważną uroczystość. Udowodniła, że nie jest to faux-pas – wręcz przeciwnie – to świetny, ekologiczny i ekonomiczny wybór. Rubik w tej sukni zachwyciła i niewykluczone, że kiedyś ponownie się w niej pojawi.

d2j6u5g

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Rubikowie o wakacjach: „Australia i Hawaje. Im dalej, tym lepiej”

d2j6u5g

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Study Extra

Add Comment