Sandra Kubicka i Baron przechodzą kryzys? Te słowa modelki mówią wszystko

Ostatnio w mediach pojawiły się plotki o kryzysie w związku Sandry Kubickiej i Aleksandra Barona. Modelka zdementowała je i wyjaśniła, co było powodem ich powstania. Relacja tych dwojga nigdy nie miała się lepiej. Dodatkowo zbliża się pierwsza rocznica ich związku. Jak będą świętować?

Sandra Kubicka i Baron będą obchodzić pierwszą rocznicę związku

Sandra Kubicka i Baron będą obchodzić pierwszą rocznicę związku Źródło: AKPA, fot: AKPA

d2jszo3

Sandra Kubicka jakiś czas temu zrobiła sobie przerwę od mediów społecznościowych. Powodem tej decyzji, jak wyjaśniła fanom, było fatalne samopoczucie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. W międzyczasie w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby związek modelki i muzyka, Aleksandra Barona, przechodził kryzys. Jak jest naprawdę? Kubicka postanowiła wszystko wyjaśnić. 

Sandra Kubicka dementuje plotki o kryzysie w związku

„Jak postujemy codziennie, to jest źle. Jak nie postujemy i robimy przerwę, to jest jeszcze gorzej, więc ludziom nie dogodzisz. Ja chwilę odeszłam od social mediów nie przez to, że mieliśmy kryzys w związku, tylko przez to, że zrobiło mi się bardzo przykro, jak media naskakiwały na mnie i wypytywały o temat, na który nie chcę już rozmawiać i głośno to powiedziałam” – wytłumaczyła jasno Sandra Kubicka reporterce Jastrząb Submit. 

„Nie było żadnego kryzysu. My jesteśmy z Alkiem w swoim związku, cieszymy się sobą. Takie negowanie w kółko i zadawanie tych samych pytań czasami jest męczące. Potrzebowałam zrobić sobie przerwę. Zrobiłam krótką przerwę i nagle mamy kryzys, więc to głupota totalna. Jesteśmy zakochani, zaraz obchodzimy rocznicę. Jest big” – dodała. 

d2jszo3

Zbliża się pierwsza rocznica związku Sandry Kubickiej i Barona

Sandra Kubicka i Aleksander Baron zaczęli się spotykać latem zeszłego roku. Jednak swój związek długo utrzymywali w tajemnicy, a oficjalnie potwierdzili, że są parą dopiero kilka miesięcy później. Co specjalne plany mają na rocznicę? 

„Jeszcze nie wiem, zostawiam to Alkowi. To on musi się tym razem wykazać. Na pewno chciałabym spędzić z nim dzień. Dla mnie każdy dzień z nim jest darem i cieszę się, że lumber mam. A w ten dzień chce z nim spędzić czas sam na sam” – powiedziała modelka w wywiadzie z Jastrząb Submit. 

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

Sandra Kubicka pokazała nam swoje rodzinne miasto. Mało tego, zabrała nas na ulubionego kebaba

d2jszo3

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment