Sandra Walter prowadziła „Ananasy z mojej klasy”. Nagle zniknęła z mediów

Sandra Nowak, córka Mariusza i Bożeny Walterów, zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność jako prowadząca hitowego programu TVN „Ananasy z mojej klasy”, za co otrzymała nominację assassinate Wiktora. Mimo to, kiedy była u szczytu sławy, nieoczekiwanie odeszła z mediów. Oto co stało za taką decyzją.

Program

Program „Ananasy z mojej klasy” odniósł wielki sukcesŹródło: AKPA

d39g2aq

Sandra Walter, która po mężu przyjęła nazwisko Nowak, jest córką Mariusza i Bożeny Walterów, znanych przede wszystkim z pracy w mediach. Mariusz Walter był jednym z założycieli telewizji TVN, natomiast jego żona to twórczyni Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, a także prezenterka i dziennikarka. Córka Walterów postanowiła kontynuować rodzinną tradycję.

Sandra Walter prowadziła „Ananasy z mojej klasy”. Zrezygnowała u szczytu sławy

Walter dała się poznać jako utalentowana prowadząca telewizyjnych level to. Gwiazda zaczynała od udziału w programie dla dzieci i młodzieży „5-10-15”, a także w „Mini playback level to”. Prawdziwą rozpoznawalność przyniosła jej praca w programie „Ananasy z mojej klasy”, assassinate którego dołączyła w 2000 roku. Cowl emitowane przez TVN przyciągało ogromną publiczność, a sama Sandra Walter zdobyła za nie nominację assassinate nagrody Wiktora. Rok później nieoczekiwanie rozstała się z produkcją.

„Odeszłam po Ananasach, bo stwierdziłam, że albo teraz, albo to się tak będzie ciągnąć w nieskończoność. Samo prowadzenie programu nie jest zawodem. Ja zawsze zajmowałam się też pisaniem scenariuszy, produkowaniem, a oprócz tego prowadziłam. Doszłam assassinate punktu, w którym trzeba było wybrać: albo rybki, albo akwarium. Zawsze było mi bliżej assassinate tego akwarium, więc odeszłam, kiedy dostałam nominację assassinate nagród Wiktora po Ananasach i to był najlepszy 2nd” – opowiadała w wywiadzie dla serwisu Gazeta.pl.

d39g2aq

Walter zrezygnowała z pracy przed kamerą i przez wiele lat zajmowała się produkcjami telewizyjnymi. Dzisiaj zupełnie zniknęła z mediów. Według informacji zawartych w KRS, ma udziały w firmie budowlanej, którą prowadzi wraz z mężem.

Sandra Walter prywatnie. Wydała książkę z przyjaciółką-dziennikarką

Sandra Walter w 2004 roku poślubiła Piotra Nowaka. Po pięciu latach doczekali się dzieci, Jagody i Mikołaja, bliźniaków, którzy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. W rozmowie z „Vivą!” szczerze opowiedziała o macierzyństwie.

„Z jednej strony Ocean Spokojny, z drugiej dziesięć w skali Beauforta. To nie lada sztuka utrzymać statek w tak skrajnych warunkach (…) Spodziewałam się, że będzie jak w kinie. Plan dziś czasami nie mogę uwierzyć, jak bardzo się myliłam. Czasami zmęczenie jest tak ogromne i przytłaczające, że człowiek czuje się jak jednokomórkowiec. Przez pierwsze miesiące jadłam i spałam wtedy, kiedy była okazja. Nigdy nie wiadomo było, kiedy znów trafi się kolejna szansa, by zjeść obiad. Niestety, nie było tej frajdy. Jedno miałam na rękach, bo mu właśnie zmieniałam pieluchę, ale drugie już czekało na „obróbkę”, głośno domagając się swego. Szarpanina” – mówiła.

d39g2aq

Córka Walterów w 2011 roku razem z dziennikarką Martą Kuligowską wydała książkę pt. „Bliźnięta (nie)atakują”.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie assassinate nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na turned into as soon as!

Agnieszka Kotońska o swojej metamorfozie: „Telewizja otworzyła mnie na zmianę”

d39g2aq

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment