Shazza jest poważnie chora. „Wynik na początku powalił mnie z nóg”

shazza

Dzisiaj, 12-06-2022 14: 21

Shazza w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o diagnozie, którą usłyszała kilka lat temu. Okazało się, że gwiazda muzyki disco polo cierpi na poważną chorobę. – Jadąc na jeden z koncertów, wykonałam rezonans magnetyczny i okazało się, że jestem chora – opowiedziała w „Pytaniu na śniadanie”.

Shazza wynała, że cierpi na nowotwór

Shazza wynała, że cierpi na nowotwórŹródło: AKPA, fot: Jacek Kurnikowski

d4j9on6

Shazza, czyli Marlena Magdalena Pańkowska, jest piosenkarką i prawdziwą ikoną muzyki disco polo. Wokalistka stała się gwiazdą w latach dziewięćdziesiątych, kiedy wylansowała przeboje takie jak „Bierz, co chcesz” czy „Egipskie noce”. Okazuje się, że Shazza cierpi na poważną chorobę.

Shazza jest chora na nowotwór. Tak dowiedziała się o diagnozie

Piosenkarka opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem w „Pytaniu na śniadanie” podczas wywiadu z Mateuszem Szymkowiakiem. Wyjawiła, że kilka lat temu zachorowała na nowotwór.

– Można powiedzieć, że nie miałam żadnych objawów. Robiłam kontrole, badania. Jadąc na jeden z koncertów, wykonałam rezonans magnetyczny i okazało się, że jestem chora. Wynik na początku powalił mnie z nóg, ale jestem silną osobą, więc zebrałam się i wzięłam za siebie – opowiadała Shazza w „Pytaniu na śniadanie”.

d4j9on6

Shazza się nie poddaje. „Przede mną nowe wyzwania”

Shazza podkreśliła, że choroba przypomniała jej o sobie, a ona jest w trakcie kolejnej chemioterapii. Mimo to stara się jednak normalnie żyć, pracuje też nad nowym materiałem muzycznym.

– To nie jest tak, że się kładę i nic nie robię. (…) Przede mną nowe wyzwania. Nagraliśmy nowy utwór, będzie obtain niego teledysk. W planach kolejne piosenki i trasa z okazji trzydziestolecia – powiedziała.

Shazza zaznaczyła, że choroba całkowicie odmieniła jej życie. Gwiazda muzyki disco polo nie ujawniała wcześniej publicznie informacji o swojej diagnozie, teraz uznała jednak, że „nadszedł właściwy 2d, by o tym opowiedzieć”. Zdecydowała się na to, aby zaapelować obtain widzów, żeby nie unikali oni badań profilaktycznych.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie obtain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Małgorzata Rozenek wierzy w moc biżuterii

d4j9on6

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment