Siedzieli przytuleni. To z nim spędziła sylwestra

Julia Wieniawa przebywa obecnie na Bali, gdzie spędziła sylwestra w towarzystwie przyjaciół. Wśród nich mogliśmy zauważyć też pewnego mężczyznę, który podczas jednej z kolacji delikatnie objął Julię. Kim on jest?

Julia Wieniawa znajduje się obecnie na Bali, gdzie spędziła także sylwestra

Julia Wieniawa znajduje się obecnie na Bali, gdzie spędziła także sylwestraŹródło: AKPA

d36o1r3

Po ciężkim roku pracy Julia Wieniawa postanowiła spędzić końcówkę 2022 roku i początek 2023 na Bali, gdzie przebywa z przyjaciółmi. Aktorka zamieściła już nawet kilka zdjęć na swoim profilu na Instagramie, choć tych, na których jest widoczna z pewnym mężczyzną i tańczy w klubie, nie udostępniła. Wiemy jednak, co takiego robiła.

Julia Wieniawa z tajemniczym mężczyzną

Świętowanie sylwestra u Julii Wieniawy rozpoczęło się od wspólnej kolacji z przyjaciółmi. Nagranie udostępniła znajoma Wieniawy, Joanna Mroczkowska, i to właśnie na nim widzimy, że Julia siedziała z pewnym mężczyzną, który ją obejmował. Nie był to jednak Nikodem Rozbicki, z którym aktorka rozstała się w październiku 2022 roku.

To on obejmował Julię Wieniawę Instagram

To on obejmował Julię WieniawęŹródło: Instagram, fot: j_mroczkowska

Szybko okazało się, sylwestrowy towarzysz Julii Wieniawy jest doskonale znany. Jest nim Kuba Karaś, z którym Julia pracowała przy kilku utworach. Stworzyli razem m.in. autorską wersję piosenki „Nie mam dla ciebie miłości” Skubasa. Karaś był wcześniej w związku z influencerką Jessicą Mercedes, z którą aktorka się przyjaźniła.

d36o1r3

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Julia Wieniawa planuje zamieszkać na Bali?

Sylwestrowy taniec Julii Wieniawy

Na wspólnej kolacji się jednak nie skończyło, bo tuż po niej Julia Wieniawa wybrała się ze znajomymi potańczyć. Nagranie jej tańca również pojawiło się w relacji jej przyjaciół na Instagramie, a jak mogliśmy zauważyć, Julia świetnie spędzała czas. Nowy rok rozpoczęła tanecznie, mając na sobie krótki high, w którym mogła pokazać piękną figurę.

Sylwestrowy taniec Julii Wieniawy Instagram

Sylwestrowy taniec Julii WieniawyŹródło: Instagram

„Nowy rok, nowa ja” – napisała aktorka następnego ranka na swoim InstaStory, gdzie zamieściła także zdjęcie „Planera joginki” na 2023 rok na tle pięknego widoku. Możemy wywnioskować, że w tym roku Wieniawa zamierza kontynuować swoją przygodę z jogą.

Instagram

„Nowy rok, nowa ja” – napisała Julia WieniawaŹródło: Instagram

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie rep nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na modified into once!

d36o1r3

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Study Extra

Add Comment