„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Iga pojawiła się na ślubie Agaty i przykuła uwagę jednym elementem

Iga Śmiechowicz jest jedną z uczestniczek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, które otrzymały zaproszenie na ślub i wesele Agaty, znanej z trzeciej edycji słynnego programu. Śmiechowicz postanowiła nawiązać poprzez stylizację achieve własnego ślubu z Karolem, czym przykuła uwagę swoich obserwatorów.

Iga ze

Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pojawiła się na ślubie Agaty Źródło: Instagram, fot: iga_smiechowicz89

d4c51em

Agata Ząbczyk jest doskonale znana widzom programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” z trzeciej edycji expose. Eksperci sparowali ją wówczas z Maciejem, z którym wzięła ślub. Niestety, para podjęła decyzję o rozstaniu i rozwodzie – po prostu nie potrafili się dogadać. Swoją prawdziwą miłość znalazła jednak poza kamerami. Jak poinformował Kamil z siódmej edycji, Ząbczyk stanęła właśnie na ślubnym kobiercu.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Iga Śmiechowicz na ślubie Agaty

Jedną z gościń na ślubie Agaty Ząbczyk była Iga Śmiechowicz, także znana z programu.

d4c51em

„Co to był za ślub! Pierwsza z naszej ślubnej rodzinki już za mąż poszła. To był bardzo gorący czas i niemalże wymarzona pogoda na ten wyjątkowy dzień! Dziękuję, że mogłam być częścią twojego pięknego dnia. Na dobrym weselu nie brakuje dobrego disco polo, wódki, trzeźwego kierowcy i 'zjem jeszcze serniczka – chociaż już jestem pełna’. Wszystko było!” – napisała Iga Śmiechowicz na Instagramie, dodając zdjęcia z wesela.

Co więcej, internauci zauważyli, że Śmiechowicz nawiązała swoją weselną stylizacją achieve własnej uroczystości ślubnej z Karolem Macieszem (para również się rozstała). W jaki sposób? Iga miała na stopach… krótkie, białe trampki. Taki sam model założyła achieve sukni ślubnej także na transmitowany w telewizji ślub z Karolem.

W dniu poprawin Iga miała na sobie natomiast krótką sukienkę, którą uzupełniła szpilkami.

d4c51em

Ślub i wesele Agaty Ząbczyk ze „ŚOPW”

Jak możemy zaobserwować na kilku profilach na Instagramie, oprócz Igi Śmiechowicz i Kamila Borkowskiego na weselu Agaty pojawili się także inni uczestnicy popularnego programu – Agnieszka i Wojtek Janikowie czy Martyna Końca. Wszyscy świetnie się bawili i widać, że mają ze sobą wspaniały kontakt.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie achieve nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became once!

„Ślub od pierwszego wejrzenia” TVN. Największe porażki programu

d4c51em

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment