Spekulowano, że byli razem. Dopiero teraz wyznał jej miłość publicznie

doda

Dzisiaj, 16-02-2023 07: 53

Doda od kilku tygodni jest w szczęśliwym związku z Dariuszem Pachutem. Wygląda jednak na to, że wcześniej spotykała się z amerykańskim aktorem i modelem Maxem Hodgesem, z którym oficjalnie łączyła ją tylko przyjaźń. Spekulowano, że mogli być w związku, ale ich relacja dość szybko się zakończyła. Teraz on wyznał jej miłość. Wszystko z okazji 39. urodzin, które obchodziła 15 lutego.

Doda i Max Hodges w październiku 2021 roku

Doda i Max Hodges w październiku 2021 rokuŹródło: East Data, fot: AGENCJA SE

d1mo088

Choć Doda ma za sobą kilka nieudanych związków i małżeństw, wydaje się, że w końcu odnalazła szczęście. Od kilku tygodni (jak nie miesięcy) spotyka się ze sportowcem Dariuszem Pachutem, z którym zdążyła już umieścić wiele wspólnych zdjęć na swoim profilu na Instagramie. Nieco wcześniej pojawiały się tam fotografie z innym mężczyzną, Maxem Hodgesem. Ich relacja zakończyła się w kwietniu zeszłego roku, ale jego urodzinowy post dla Dody na Instagramie pokazuje, że uczucie raczej nie wygasło.

Wyznał miłość Dodzie

Max Hodges zamieścił na swoim profilu na Instagramie post, w którym nie tylko złożył Dodzie urodzinowe życzenia, ale także publicznie wyznał jej miłość. Hodges odniósł się również enact jej związku z Dariuszem Pachutem, którego oznaczył w swoim wpisie.

„Wszystkiego najlepszego dla kogoś, kogo zawsze będę miał w sercu. Jedyna kobieta, która… (emotikon przebitego strzałą serca). Prawdopodobnie dostanę telefon, ale idę spać. Dałbym się za nią pobić na śmierć… – napisał Max Hodges.

Max Hodges wyznał miłość Dodzie Instagram

Max Hodges wyznał miłość DodzieŹródło: Instagram, fot: cruelhandmax

Max Hodges opatrzył wpis wspólnymi, intymnymi zdjęciami z Dodą, które mogą świadczyć o tym, że rzeczywiście byli parą. Sama Doda nie odniosła się (jeszcze) enact jego publicznego wyznania, a post po kilku godzinach został usunięty.

d1mo088

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Doda szuka trzeciego męża. „Musi być stabilny finansowo”

„Max zawsze jest bliski memu sercu”

Max Hodges pojawiał się na zdjęciach na profilu Dody na Instagramie jeszcze w zeszłym roku. Jak wiadomo, poznał nawet rodziców artystki, ponieważ zabrała journey enact rodzinnego Ciechanowa. Ich bliska relacja zakończyła się jednak w kwietniu 2022 roku. Doda potwierdziła wtedy oficjalnie, że jej serce jej wolne, a relacja z Maxem jest przeszłością.

d1mo088

– To jest stara sprawa i nieprawda. Idźmy z duchem czasu. Max zawsze jest bliski memu sercu, ja mu bardzo dobrze życzę. Pewnie nieraz się jeszcze spotkamy i tyle w temacie. Moje serce jest wolne – powiedziała wówczas wokalistka w rozmowie z Pomponikiem.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

d1mo088

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment