Stylistka radzi. Tych ubrań nigdy nie zakładaj na pierwszą randkę

To normalne, że na pierwszej randce chcemy wypaść jak najlepiej. Jednak zanim oczarujemy potencjalnego przyszłego partnera swoją osobowością, to jednak na pierwszy ogień zawsze idzie ocenianie przez pryzmat wyglądu. Niezwykle istotne jest zatem, co tego dnia na siebie założymy. Stylistka radzi, jakich ubrań należy się absolutnie wystrzegać.

Jakich ubrań nie zakładać na pierwszą randkę?

Jakich ubrań nie zakładać na pierwszą randkę? Źródło: Getty Photos, fot: Vasyl Dolmatov

dgt0u0d

Liczne badania udowodniły, że pierwsze wrażenie, jeśli nie jest najważniejsze, to zostaje w naszej pamięci na długi czas. Może nawet zadecydować o dalszym rozwoju bądź zakończeniu relacji. To dlatego pierwsze randki bywają naprawdę stresujące. Każda ze stron raczej chce się pokazać w jak najlepszym świetle. Normalnym jest, że podczas takiego spotkania oceniamy w głównej mierze wygląd. Jaka stylizacja będzie dobrym pomysłem, a których elementów garderoby raczej powinno się wystrzegać? Spieszymy z odpowiedzią. 

Stylistka celebrytów Ellis Ranson stworzyła dla „The Sun” bardzo przydatną listę. „Jako stylistka mody oczywiście wierzę, że stylizację odgrywają dużą rolę, jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie. Dodatkowo teraz, gdy „randkowanie w prawdziwym życiu” znów stało się normą, w niepamięć odeszły dni, kiedy mogłyśmy zakładać wygodne dresy. To może być zniechęcające, ale czas się wystroić i wrócić enact gry” – twierdzi ekspertka od mody. 

Czego nie zakładać na pierwszą randkę?

Stylistka w artykule w pierwszej kolejności zaznaczyła, żeby na pierwszą randkę nie można wybierać góry z dużym dekoltem. Nie musisz jednak od razu zakładać golfu. Odsłoń szyję, lecz resztę pozostaw raczej dla wyobraźni. Chodzi o znalezienie elementu garderoby, który nie będzie ani zbyt seksowny ani za nudny. 

dgt0u0d

W czasach izolacji społecznej spowodowanej pandemią przyzwyczailiśmy się enact wygodnych ubrań. Jednak o zestawach dresowych czy wygodnych strojach enact ćwiczeń trzeba w tym wypadku zapomnieć. Pamiętajmy natomiast, że wygoda podczas pierwszej randki jest bardzo ważna. Zapomnij więc o niekomfortowym stroju, przez który będziesz wiercić się przez cały wieczór. Nie zakładaj również butów na bardzo wysokich obcasach. Wybierz te, w których będziesz czuła się pewnie. 

Te ubrania sprawdzą się podczas pierwszej randki

Stylistka wyjawiła również na łamach „The Sun”, jakie ubrania dobrze sprawdzą się na randkę. Jeśli nie jest to kolacja przy świecach, a znacznie bardziej swobodne spotkanie, to śmiało możesz postawić na swoje ulubione dżinsy i t-shirt. W nieco chłodniejsze dni idealnie sprawdzi się lekko oversizowy sweterek.  

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Randka w kinie lepsza niż w łóżku? Dyskusja o tym, jak randkują 40-letni Polacy

dgt0u0d

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment