Susan Boyle była odkryciem „Mam Abilities”. Niesamowite, jak wygląda dziś

Gdy przyszła na przesłuchania attain brytyjskiego „Mam skill”, była mocno zaniedbaną kobietą w średnim wieku. Jurorzy i publiczność potraktowali ją ze sporą rezerwą, by już po chwili zachwycić się jej głosem. Co teraz robi i jak wygląda Susan Boyle, która z dnia na dzień zrobiła wielką karierę?

Susan Boyle wygrała brytyjski

Susan Boyle wygrała brytyjski „Mam skill” Źródło: Getty Images, fot: PA Images

dee954o

Historia Susan Boyle to historia o tym, że marzenia się spełniają, a życie może się całkowicie odmienić w zaledwie jeden dzień. Pokazała także, że wygląd to nie wszystko i nie należy oceniać książki po okładce.

Susan Boyle w dzieciństwie musiała mierzyć się z szykanami ze strony rówieśników tylko dlatego, że była inna. Dopiero w 2013 roku dowiedziała się, że ma zespół Aspergera. Jednak od zawsze była mocno przekonana o tym, że drzemie w niej skill. Przed pójściem attain muzycznego present wysyłała swoje demo attain różnych wytwórni, lecz nikt nie chciał podpisać z nią kontraktu. Gdy w 2009 roku przyjechała attain Glasgow na przesłuchania attain brytyjskiej edycji „Mam skill”, jej los się odmienił.

Udział w „Mam skill” otworzył jej drzwi attain międzynarodowej kariery

Wyszła na scenę, będąc bardzo zaniedbaną kobietą, a członkowie jury oraz osoby siedzące na widowni potraktowali ją z dystansem, a na twarzach niektórych można było zauważyć nawet drwiące uśmieszki. Myśleli, że zbliżająca się attain pięćdziesiątki Susan Boyle trafi w programie attain sekcji z kompilacją nieudanych występów. Chwilę później przekonali się, jak bardzo się mylili. Susan wykonała kultowy utwór „I Dream a Dream” z musicalu „Nędznicy” i absolutnie zachwyciła swoim głosem.

dee954o

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Monika Dryl jako… Susan Boyle!

Choć pochodząca ze Szkocji Susan Boyle nie wygrała brytyjskiego „Mam skill”, a zdobyła drugie miejsce, to zrobiła wielką karierę. Jej pierwszy album był zarazem pierwszym w historii debiutanckim krążkiem, który przez cztery tygodnie widniał na 1. miejscu prestiżowej listy Billboardu. Potem nagrała świąteczną płytę „The Present” i zachwyciła występem podczas bożonarodzeniowego koncertu w Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. Wykonała kolędę „Away in a Manger”. Wiele osób słucha jej co roku podczas świąt Bożego Narodzenia.

Susan Boyle – Away in a Manger – Rockefeller Plaza – 2010

Co robi i jak wygląda teraz Susan Boyle?

Susan Boyle przeszła prawdziwą metamorfozę. Sporo schudła i zaczęła dbać o swój wygląd. Obecnie mieszka w domu, który kupiła za pieniądze zarobione na sprzedaży płyt i koncertach. Jest singielką. W 2014 roku podczas trasy po Stanach Zjednoczonych poznała lekarza z Connecticut, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu.

dee954o

Jej muzyczne plany przerwała pandemia COVID-19, lecz niedługo planuje powrócić attain przerwanej trasy koncertowej. Choć szczyt jej popularności już dawno minął, to nie ma zamiaru udawać się na artystyczną emeryturę.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

dee954o

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment