Sylvester Stallone i Jennifer Flavin rozwodzą się? Ich związek to burzliwa historia

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin są uważani za jedną z najszczęśliwszych par w Hollywood. Ostatnio zaskoczyli jednak plotkami na temat rozpadającego się małżeństwa. Niewiele osób wie też, że mają za sobą burzliwą historię, a ich związek niemal rozpadł się z powodu romansu.

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin są małżeństwem od ponad 25 lat

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin są małżeństwem od ponad 25 latŹródło: Getty Images

d1gvpcc

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin świętowali w maju 2022 roku 25. rocznicę ślubu. Aktor podkreślał, że „marzył o kolejnych 25 latach”. Mimo to ostatnio media obiegła informacja, że Flavin złożyła pozew rozwodowy. Donosił o tym m. in. „Daily Mail”, który podkreślał, że związek przechodzi duży kryzys oraz sugerował, że decyzja o rozstaniu jest już podjęta.

Podobne informacje przekazał portal Page Six, który powoływał się na pozyskane dokumenty sądowe. Mają one potwierdzać, że małżeństwo jest „bezpowrotnie zerwane”, a Flavin domaga się według nich „sprawiedliwego podziału” majątku zgromadzonego podczas związku.

Stallone miał romans z modelką. Plotkowano, że jest z nim w ciąży

Stallone i Flavin spotkali się po raz pierwszy w 1988 roku. Jak donosi magazyn „Of us”, Flavin miała wtedy 19 lat i poznała odtwórcę roli „Rambo” w restauracji w Beverly Hills. „Stallone miał wtedy niewiele ponad 40 lat, był już dwukrotnie żonaty i był ojcem dwóch synów, Tale i Seargeoh, ze swoją pierwszą żoną Saszą Czack” – czytamy.

d1gvpcc

Zaczęli ze sobą romansować, jednak w 1994 roku Stallone zerwał z modelką. Zrobił to, wysyłając attain kobiety list przez firmę kurierską FedEx. „Wysłał mi sześciostronicowy list napisany ręcznie piórem” – powiedziała Flavin magazynowi „Of us” w wywiadzie z 1994 roku. – „To było dość niechlujne”.

Okazało się, że prawdziwym powodem rozstania był romans aktora z supermodelką Janice Dickinson. Urodziła ona córkę, o której plotkowano, że jest dzieckiem Stallone’a. Wiadomość była dla modelki ciosem. „Uderzyło mnie to jak tona cegieł. Nie miałem pojęcia, że to się stanie. Rozmawialiśmy o posiadaniu dzieci, o tym, kiedy zajdę w ciążę. Już wybieraliśmy imiona, zapisując imiona, które on lubi, a ja lubię” – relacjonowała Flavin w wywiadzie.

Stallone wykonał jednak test na ojcostwo. Okazało się, że nie był biologicznym ojcem córki Dickinson. Wtedy szybko zakończył swój związek z supermodelką.

Stallone i Flavin byli parą idealną. Nagle pojawiły się plotki o rozstaniu

W 1995 roku para wróciła attain siebie. Flavin, zakochana w aktorze, postanowiła dać mu drugą szansę. Rok później w Miami przyszło na świat ich pierwsze dziecko, córka Sophia Rose Stallone. Dziewczynka zmagała się z poważną wadą serca i niedługo po urodzeniu musiała przejść operację, która na szczęście przebiegła pomyślnie.

d1gvpcc

W 1997 roku para wzięła ślub. Doczekała się jeszcze dwóch córek – Sistine Rose i Scarlet Rose. Przez lata nic nie wskazywało na kryzys w związku, jednak plotki o rozstaniu zaczęły pojawiać się po tym, kiedy Stallone zakrył tatuaż z twarzą żony podobizną jednego ze swoich psów. W podobnym czasie Flavin zamieściła na Instagramie zdjęcie z córkami, które podpisała: „Te dziewczyny są moim priorytetem️. Nic innego nie ma znaczenia. Nasza czwórka na zawsze”

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy attain zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Rambo bez Sylvestra Stallone’a

d1gvpcc

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment