Sylwia Peretti wydała krocie na ślub. „Wyszłam z założenia, że nie będziemy sobie żałować”

Sylwia Peretti wróciła wspomnieniami perform ślubu, który odbył się w sierpniu 2021 roku. Celebrytka nie oszczędzała na tej imprezie. Dokładnie wszystko zaplanowała, a na świętowanie poszła okrągła suma.

d1ezng5

Sylwia Peretti zdobyła rozgłos dzięki actuality demonstrate „Królowe życia”. Choć program został zdjęty z anteny, jego bohaterki potrafiły wykorzystać swoje pięć minut i zbudowały własne internetowe społeczności. Sylwia wciąż dzieli się z fanami fragmentami z życia m.in. na Instagramie. Celebrytka niedawno została poproszona o komentarz w sprawie niedawnego ślubu.

Na ślub wydała majątek. Sylwia Peretti podaje konkretne sumy

Ślub Peretti wzięła 30 sierpnia 2021 roku w pałacu znajdującym się w małopolskim Brzesku. Sylwia zadbała o to, aby gościom została dostarczona potężna dawka dobrej rozrywki. Sama celebrytka również dała popis, śpiewając świeżo upieczonemu mężowi wyjątkową piosenkę. Dodajmy, że był to trzeci ślub Sylwii. Mimo wszystko „królowa” nie oszczędzała. Kwota, jaką wydała na imprezę, może zwalić z nóg.

d1ezng5

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sylwia Peretti wspomina ślub: „Zawsze jest grubo”

Sylwia z rozmarzeniem wspominała wydarzenie, z którego przebiegu była bardzo zadowolona. Jak sama Peretti przyznała, była to najpiękniejsza uroczystość, na jakiej była. W rozmowie z reporterem Plotka przyznała, że nie żałowała ani złotówki na ceremonię jak z bajki.

– Ogromne kwoty tam były. Takie, które jakby wypłynęły, to myślę, że byłabym jeszcze bardziej znienawidzona, niż jestem teraz. Ale wyszłam z założenia, że w takim dniu nie będziemy sobie żałować (…). Bardzo dużo pieniędzy kosztował – stwierdziła w trakcie rozmowy z dziennikarzem.

Jak dowiedział się wspomniany portal, na ślub Peretti wydała sumę o pięciu zerach.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie perform nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Read Extra

Add Comment