Syn Aleksandry Żebrowskiej zadał jej pytanie o seks. Był bardzo dociekliwy

Aleksandra Żebrowska mówi szczerze o macierzyństwie, wyglądzie i seksualności. Dla niej nie ma tematów tabu i jej dzieci doskonale o tym wiedzą. Ostatnio jeden z synów zapytał ją o częstotliwość zbliżeń z jej mężem, a swoim tatą, Michałem Żebrowskim.

Syn Żebrowskich zadał mamie pytanie o seks

Syn Żebrowskich zadał mamie pytanie o seks Źródło: AKPA, fot: AKPA

d2euc7z

Aleksandra i Michał Żebrowscy wzięli ostatnio udział w projekcie SEXED Anji Rubik, w którym podzielili się swoimi radami na temat tego, jak rozmawiać z dziećmi o seksie. Okazuje się, że mają w tym spore doświadczenie. 

Syn Aleksandry Żebrowskiej zadał jej zaskakująco trudne pytanie

„Kiedyś jeden z naszych chłopców spontanicznie podszedł do mnie i rozczulonym głosem powiedział, że chciał mi podziękować. Za to, że „robiłam seks z tatą”, bo on wie, że dzięki temu jest się na świecie. I poświęcenie nie dotyczyło porodu, tylko właśnie seksu” – zaczęła Aleksandra Żebrowska w rozmowie z dziennikarką „Vivy!”. 

Kobieta wyjaśniła synowi, że seks nie jest przykrym obowiązkiem, a przyjemnością, której każdy dorosły oddaje się z taką częstotliwością, jaka mu odpowiada. Chłopiec był jednak bardziej dociekliwy. 

d2euc7z

„Niektórzy robią to raz na rok, inni raz na tydzień, a jeszcze inni codziennie. Musisz pamiętać, że seks to coś przyjemnego ‘Mamo, nie obchodzą mnie inni. Pytam się, ile razy ty to robiłaś!'” – brzmiała dyskusja Aleksandry Żebrowskiej z synem. 

Aleksandra Żebrowska myślała, że jest przygotowana na bycie mamą

Aleksandra Żebrowska ma siedmioro rodzeństwa. Teraz oczekuje czwartego dziecka. Jak wyobrażała sobie macierzyństwo, a w jaki sposób doświadczyła go w rzeczywistości? 

d2euc7z

„Macierzyństwo kojarzyło mi się z opieką nad dzieckiem: przewijaniem, karmieniem, myciem, usypianiem. To były umiejętności, które miałam w małym palcu i bardzo je lubiłam, bo dzięki nim czułam się dorosła i odpowiedzialna. Byłam przekonana, że jak nikt jestem przygotowana do bycia mamą. Kiedy nią zostałam, odkryłam, że to zupełnie inna jazda. To, czego doświadczyłam, opiekując się siostrami, było ułamkiem tych przeżyć. Z dnia na dzień stałam się inną osobą, zmieniłam się fizycznie, emocjonalnie, hormonalnie i psychicznie. Zaczęłam prowadzić inny tryb życia, miałam nowe troski, radości, przestałam myśleć o sobie” – wyznała Żebrowska na łamach „Vivy!”. 

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was once!

Aleksandra Żebrowska pokazuje prawdziwy obraz macierzyństwa

d2euc7z

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment